Horoskopi (31.janvāris – 6.februāris)

Auns Brīvdienās tiks papildinātas zināšanas. Tiks saskatīta jaunu mācību iespēja. Nedēļas vidū radīsies doma par kādu tālāku ceļojumu. Paļaujies tikai uz sevi!

Vērsis

Nedēļas nogalē nāksies pildīt pirms kāda laika apsolīto. Darbavietā tiks piedāvāts tālāks komandējums. Izvairies no domstarpībām ar apkārtējiem un atceries, ka tev vienmēr ir taisnība!

Dvīņi

Brīvdienās tiks izvērtēta došanās uz kādu izklaides pasākumu. Aktuāls kļūs dzīvesvietas pilnveidošanas jautājums. Darbavietā izvairies no diskusijas ar kolēģiem!

Vēzis

Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Brīvajā laikā būs vairāk darba, tāpēc atpūta paliks pēdējā vietā. Nedēļas vidū izvairies no sadzīviskām nesaskaņām ar ģimenes locekļiem!

Lauva

Darbavietā nāks klāt papildu pienākumi un arī algas pielikums. Nedēļas vidū izvairies no pārpratumiem ar dzīvesbiedru! Sīkās nesaskaņas var spraukties laukā kā lavīna.

Jaunava

Brīvdienās iegādātie sadzīviskie priekšmeti var nederēt. Darbavietā daudz enerģijas tiks patērēts, palīdzot kolēģim. Padomā, vai ir vērts! Patīkamu pārsteigumu sagādās mīļotais cilvēks.

Svari

Nedēļas nogalē sajūtām piepildīts pasākums radīs nepieciešamās emocijas. Vērtīgu pieredzi gūsi kādā ārzemju braucienā. Priecēs atzinīgs augstākstāvošo novērtējums.

Skorpions

Mācoties savaldīt savas emocijas, tiksi apbalvots visneierastākajā veidā. Labs finansiāls ieguvums par paveikto ļaus palutināt sevi pēc pilnas programmas.

Strēlnieks

Brīvdienās priecīgi mirkļi domubiedru pasākumā. Darbavietā veiksmīgi tiksi galā ar samilzušo darbu kalnu. Izvairies no domstarpībām ar priekšniecību! Atceries - labs nāk ar gaidīšanu!

Mežāzis

Strādāšana pie kāda vērtīga projekta patērēs ne mazums fizisko un arī finansiālo resursu. Vērtīgs ieguldījums atmaksāsies nākotnē. Patīkamas pārmaiņas partnerattiecībās.

Ūdensvīrs

Nedēļas nogalē tiks gūta vērtīga pieredze ārvalstīs, kas saistās ar zināšanu klāsta papildināšanu. Patīkamu pārsteigumu sagādās kāds tuvs cilvēks. Atļaujies sevi palutināt!

Zivis

Brīvdienās īpašas sajūtas tiks piedzīvotas kopā ar mīļoto cilvēku. Nedēļas sākumā nopietnāk pievērsies sevis pilnveidei profesionālajā jomā! Labas vēstis par piedalīšanos kādā projektā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide