Horoskopi 4. – 10. decembris

Auns

Brīvdienās priecīgas vēstis no ārvalstīm. Jauns pavērsiens romantiskajās attiecībās mudinās izdarīt nozīmīgu izvēli. Ļaušanās mirkļa vājībām var maksāt dārgi.

Vērsis

Nedaudz lēnāk, tomēr turpināsi doties savu panākumu virzienā. Uzlabosies attiecības ar kolēģiem. Nedēļas vidū izvairies no prāvākiem materiāliem izdevumiem!


Dvīņi

Lieliski piedzīvots laiks kopā ar ģimeni brīvdienām piešķirs īpašu burvību. Profesionālajā jomā panākumus gūsi, ja stingri turēsies pie sava viedokļa. Paļaujies tikai uz sevi!


Vēzis

Iesaistīšanās kādā aizraujošā projektā manāmi uzlabos materiālo situāciju. Vērienīgas idejas par jaunu ienākumu avotu. Rūpīgāk izvērtē to, kam uzticēties!


Lauva

Kāds brīnišķīgs notikums nedēļas nogalē dos nepieciešamās emocijas. Sarežģījušās attiecības ar ģimenes locekļiem centies risināt mierīgi un bez pārmetumu izteikšanas!


Jaunava

Brīvdienās tiks izmēģinātas jaunas rokdarbu prasmes, lai sarūpētu īpašu pārsteigumu saviem mīļajiem. Darbavietā neuzņemies darīt vairāk, nekā tev būtu jādara!


Svari

Nepamatotas raizes par savu pozīciju profesionālajā jomā var radīt lieku prāta noslodzi. Atļaujies vairāk laika veltīt sev un hobija pilnveidei! Attiecībās ar mīļoto cilvēku esi iejūtīgāks!


Skorpions

Pārmaiņas darbavietā nāks par labu, tāpēc ļaujies notikumu gaitai un viss nostāsies savās sliedēs. Pozitīvi pavērsieni romantiskajās attiecībās tās ievirzīs stabilākā gultnē.


Strēlnieks

Sarežģījusies situācija darbavietā mudinās ļauties izaicinājumam. Tiks apsvērta doma par jaunu prasmju apgūšanu. Izvairies no asākas vārdu apmaiņas ar ģimenes locekļiem!


Mežāzis

Nedēļas nogalē vērtīgi tiks piedzīvots laiks ģimenes lokā. Jaunas atklāsmes par savu esošo statusu mudinās mainīt ikdienas režīmu. Pievēršanās kādam hobijam nāks par labu.


Ūdensvīrs

Daudz būs komplimentu par veikumu profesionālajā darbībā. Gandarījums par paveikto paaugstinās pašapziņu. Jūtami uzlabosies finansiālā situācija.


Zivis

Brīvdienas velti radošām aktivitātēm! Attiecībās ar mīļoto cilvēku tiks saņemtas atbildes uz visiem neskaidrajiem jautājumiem. Ieklausies vērīgāk intuīcijā!


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide