Horoskops 15. – 21.maijs

Auns ◆ Brīvdienas tiks veltītas darbiem, kuri iepriekš tika nolikti malā. Uzslavas par veiksmīgu piedalīšanos kādā projektā. Profesionālajā jomā panākumi būs acīm redzami.
Vērsis ◆ Nedēļas nogalē veiksmīgi paplašināsies paziņu loks, kas dos iespēju piepildīt kādu no sapņiem. Tiks saskatīta ideja, kā gūt papildu ienākumus.
Dvīņi ◆ Patīkams pavērsiens profesionālajā jomā mudinās mainīt ikdienu. Būs iespēja piedalīties aizraujošā pasākumā. Ņem vērā, ka rūpīgāk jāseko iepirkumu plānam!
Vēzis ◆ Brīvdienās tiks domāts par savas dzīves telpas labiekārtošanu. Vairāk paļaujies uz sevi un savu intuīciju! Profesionālajā jomā vērtīgs piedāvājums var būt kā nākamais solis ceļā uz savu mērķi.
Lauva ◆ Nedēļas nogalē nāksies pastrādāt dabā. Neparasta satikšanās var radīt jaunus pavērsienus privātajā dzīvē. Rūpīgāk izvērtē visus “par” un “pret”!
Jaunava ◆ Brīvdienās tiks paveikts daudz vairāk, nekā plānots. Profesionālajā jomā būsi uzdevumu augstumos un spēsi paveikt gandrīz vai neiespējamo!
Svari ◆ Neplānoti finansiāli tēriņi mudinās izvērtēt prioritātes. Var nākties lūgt pēc papildspēkiem. Romantiskajās attiecībās dominēs savstarpēja cieņa.
Skorpions ◆ Brīvdienās iepazīsi jaunu hobiju. Fiziskās aktivitātes nāks par labu. Romantiskajās attiecībās gaidāms jauns sajūtu vilnis. Darbavietā parādīsi prasmes.
Strēlnieks ◆ Nedēļas nogalē vairāk laika tiks pavadīts biznesa idejas pilnveidei kopā ar tuviniekiem. Finansiālu guvumu ik uz soļa veicinās bizness un tā atbalstītāji.
Mežāzis ◆ Pārmaiņas privātajā dzīvē nāks par labu, tāpēc nepretojies! Viss, kas notiek, notiek uz labu. Nedēļas vidū priecīgas vēstis tiks saņemtas no ārzemju draugiem.
Ūdensvīrs ◆ Brīvdienās prātā nāks žilbinoša ideja par turpmāko profesionālo darbību. Tiks dota iespēja manāmi papildināt ienākumus. Attiecībās ar līdzcilvēkiem esi iejūtīgs!
Zivis ◆ Brīvdienās pozitīvais noskaņojums ļaus paveikt plānoto. Profesionālajā jomā sajutīsies pieprasīts. Romantiskajās attiecībās būsi sajūtām lutināts.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide