Horoskops 16. – 22.aprīlis

Auns ◆ Ķersies klāt āra un piemājas darbiem. Tiks apsvērta doma par dzīves telpas paplašināšanu. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies informāciju uztvert nedaudz objektīvāk!

Vērsis ◆ Nozīmīgs pavērsiens darbavietā mudinās izvirzīt turpmākos mērķus. Nedēļas vidū vērtīgs ieguvums. Patīkamu pārsteigumu sagādās kāds tuvs draugs.

Dvīņi ◆ Neveikli pārpratumi komunikācijā ļaus pasmaidīt pašam par sevi. Priecīgi brīži ar sen neredzētu draugu. Zināšanas pavērs jaunu ceļu profesionālajā darbībā.

Vēzis ◆ Brīvdienās veiksmīgi tiksi galā ar jaunajiem pienākumiem. Svarīgas ziņas par gaidāmo projektu. Rūpīgāk pievērs uzmanību informācijai no kolēģiem!

Lauva ◆ Gandarījums par paveikto būs lielāks nekā finansiālais ieguvums. Attiecībās ar mīļoto cilvēku izvairies no nesaskaņām! Tiks apsvērta doma par tālāku braucienu.

Jaunava ◆ Nedēļas nogalē domāsi par dzīves telpas pilnveidi. Iegūtās zināšanas būs brīnišķīgs instruments profesionālajā darbībā. Atceries, ka tavas prasmes ir unikālas!

Svari ◆ Pieredze profesionālajā jomā uzlabos turpmākās darbības rezultātus. Attiecībās ar priekšniecību var rasties neveikli pārpratumi, kas var atspoguļoties esošajā statusā. 

Skorpions ◆ Brīvdienās var tikt izvērtēta iespēja doties piedzīvojuma braucienā. Tiks atrasts laiks jauna hobija pilnveidei. Ieklausies vērīgāk saņemtajā informācijā!

Strēlnieks ◆ Veiksmīgs darījums radīs iespēju sasniegt vēlamo rezultātu. Nedēļas vidū vairāk uzmanības tiks veltīts sadzīviskiem jautājumiem. Atceries, ka ne viss ir tā, kā izskatās!

Mežāzis ◆ Nedēļas nogalē būsi tuvāko cilvēku kompānijā. Jaunas zināšanas nāks par labu personības izaugsmei. Nedēļas vidū izvairies no nesaskaņām ar kolēģiem! Padomā, pirms runā!

Ūdensvīrs ◆ Panākumi intelektuālajā darbībā mudinās pievērsties jau apjomīgākiem pētījumiem. Darba attiecībās neuzņemies to, kas neietilpst pienākumos! Nezaudē modrību!

Zivis ◆ Brīvdienās vērtīgs laiks ar mīļoto cilvēku. Jaunas atklāsmes ļaus izvērtēt aktuālo situāciju. Apziņa, ka esi īstajā vietā, dos stimulu profesionālās darbības pilnveidei.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide