Horoskops: 18. – 24. decembris 2

Auns ◆ Priecīgi brīži darbavietā. Jauns piedāvājums būs kā starts kaut kam nebijušam. Attiecībās ar līdzcilvēkiem izvairies no asākas vārdu apmaiņas! Neļaujies provokācijām!
Vērsis ◆ Labas vēstis saistībā ar kādu apstājušos darījumu. Darbavietā vērtīgs apbalvojums. Kāds negaidīts pavērsiens partnerattiecībās radikāli izmanīs tavu attieksmi.
Dvīņi ◆ Ar pozitīvu dzirksti ķersies klāt iekavētiem darbiem. Ieklausoties tuvu cilvēku padomos, spēsi pieņemt vislabāko lēmumu. Atceries, ka brīnumi notiek!
Vēzis ◆ Brīvdienās ģimeniskā atmosfērā radīsi svētku noskaņu visapkārt. Sparīga gatavošanās kādam notikumam patērēs ne mazums resursu. Ļaujies sajūtām!
Lauva ◆ Ar vērienīgu izlēcienu spēsi parādīt savas prasmes. Nedēļas vidū kārdinājums iegādāties kaut ko tagad un tūlīt var radīt vilšanās sajūtu. Esi vērīgs!
Jaunava ◆ Harmonija dvēselē ļaus ritēt notikumiem savu gaitu. Izvērtējot visus “par” un “pret”, izdarīsi pareizo izvēli saistībā ar piedāvājumu. Pievērs uzmanību iepirkumu sarakstam!
Svari ◆ Nedēļas nogalē patīkami kopā būšanas mirkļi kopā ar mīļoto cilvēku. Finansiāli tēriņi var būt lielāki, nekā plānots. Darbavietā tiks atrisinātas visas līdzšinējās neskaidrības.
Skorpions ◆ Pievēršanās kādam hobijam var kļūt par ikdienas sastāvdaļu. Papildu nauda par iesaistīšanos radošā projektā. Harmoniskākas kļūs attiecības ar tuviniekiem.
Strēlnieks ◆ Patīkams pavērsiens romantiskajās attiecībās izkliedēs visas šaubas un neskaidrības. Tiks saņemts izdevīgs piedāvājums, tāpēc nepalaid to garām!
Mežāzis ◆ Nedēļas nogalē vērtīgas atziņas saistībā ar aktuālo situāciju ģimenē. Izvairies no nesaskaņām tuvinieku vidū! Darbavietā atzinīgi tiks novērtēti tavi pūliņi.
Ūdensvīrs ◆ Aizraušanās ar kādu ideju būs tik spēcīga, ka vari palaist garām daudz svarīgākas lietas. Manāmi uzlabosies finansiālā situācija. Palutini sevi ar kādu dāvanu!
Zivis ◆ Brīvdienās tiks pieņemts lēmums, par kuru tika daudz domāts. Profesionālajā jomā jauns uzrāviens pavērs plašākus apvāršņus. Ļaujies notikumu virpulim!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Skolnieciņš no svētakmeņa

Ir palikusi tikai viena nedēļa līdz Ziemassvētkiem. Būsim apzinīgi un lieki nepulcēsimies. Neļausim Ziemassvētkiem pārtapt par kovid-19 (covid-19) svētkiem. Neizaicināsim lieki likteni! Koronavīruss (kroņvīruss) apdraud katru no mums. Sargāsim savu un savu tuvāko drošību. Rūpīgi ievērosim valdības ierobežojumus un mediķu rekomendācijas. Būsim saprotoši gan pret valdību, gan pret līdzcilvēkiem. Svinēsim Ziemassvētkus atbildīgi gluži kā mūsu sentēvi. Ziemassvētki ir svētki par godu ziemai – gada saltākajam gadalaikam. Ziemassvētkos ir jāgodina sentēvi un Latvju Dievi. Tieši ticība Latvju Dieviem ir palīdzējusi mūsu tautai pārvarēt un izdzīvot pat vissmagākajās krīzēs. Pieņemsim savu sentēvu pagānisko mantojumu. Savas savrupmājas pagalmā iekursim ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Ziedosim ugunskurā sauju graudu, sauju monētu un paciņu sviesta. Kvēpināsim kadiķa zariņus un vērmeļu buntes. Lūgsim pie ugunskura, lai Latvju Dievi svētī mūsu dzimtu, mūsu īpašumu un mūsu nākotni! Lūgsim pie ugunskura Pērkonu, Dabas Māti, Veļu Māti un Laimu. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem! Lai Augstākie spēki (Latvju Dievi) svētī mūs šajos Ziemassvētkos! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
Darbs. Mājas. Svaigs gaiss.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #sentēvi #pagāni #svētakmens #Skolnieciņš #Ziemassvētki

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.19 13:28

Skolnieciņš no svētbirzs

2020. gads iet jau uz beigām. Pavisam drīz mēs svinēsim Ziemassvētkus. Ziemassvētki ir svētki par godu ziemai – gada saltākajam gadalaikam. Ziemassvētkos ir jāgodina sentēvi un Latvju Dievi. Savā privātajā mežiņā noliksim cienastu par godu Latvju Dieviem. Uz svētakmeņa ziedosim baltmaizes klaipu, trīs jēlas olas, septiņas saujas graudu un sauju riekstu par godu Latvju Dieviem. Pieliekot plaukstu pie koka lūgsim Latvju Dievu labvēlību. Mēs esam Dievu bērni, Latvju Dievi vienmēr uzklausīs mūsu lūgšanas. Latvija ir Latvju Dievu dāvana mums, tāpēc pirmssvētku laikā piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret savu tautu. Pavadīsim šos svētkus sirsnīgi. Svinēsim savās mājās ģimenes lokā. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
Svētīgus Ziemassvētkus vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
Darbs. Mājas. Svaigs gaiss.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#Latvija #latvietība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #sentēvi #pagāni #svētbirzs #Skolnieciņš #Ziemassvētki

pirms 6 mēnešiem, 2020.12.19 13:28

Kultūra un izklaide