Horoskops 20. – 26. marts 6

Auns ◆ Papildu iespējas darbavietā. Manīsies ierastā dienaskārtība, kā arī veiksmīgi tiksi galā ar jaunajiem pienākumiem. Romantiskajās attiecībās sajutīsies mīlēts.
Vērsis ◆ Labs notikums ļaus straujākiem soļiem pavirzīties mērķa virzienā. Darbavietā atzinīgi tiks novērtēts augstais meistarības līmenis. Paraugies uz aktuālo situāciju no cita skatpunkta!
Dvīņi ◆ Vērtīgas zināšanas būs kā jauns atspēriens karjerā. Attiecībās ar līdzcilvēkiem var sanākt neveikli pārpratumi, domā, ko runā, un rūpīgāk pārbaudi saņemto informāciju!
Vēzis ◆ Brīvdienās spēsi radīt mīļu gaisotni mājās. Līdzcilvēku atbalsts būs vērienīgs enerģijas lādiņš visai nedēļai. Partnerattiecībās jaunās vēsmas stiprinās esošo savienību.
Lauva ◆ Apvainošanās par nebūtiskiem sīkumiem var radīt dramatiskas situācijas darbavietā. Finansiāls ieguvums no kāda iepriekš uzsākta projekta tevi iepriecinās.
Jaunava ◆ Brīvdienās vērtīgi piedzīvots laiks kopā ar tuviniekiem radīs laimes izjūtu. Darbavietā papildu pienākumi ļaus sajusties daudz nozīmīgākam.  
Svari ◆ Aktīvāka pievēršanās kādam hobijam padarīs ikdienu krāšņāku. Darbavietā var nākties meklēt risinājumus, kā noturēties esošajā pozīcijā. Liec lietā intuīciju!
Skorpions ◆ Darbavietā tikai no paša būs atkarīgs, kāds būs turpmākais pavērsiens aktuālajā situācijā. Partnerattiecībās ieklausies savās sajūtās, lai attiecības iemantotu jaunu statusu!
Strēlnieks ◆ Nedēļas nogalē aktuāli var kļūt nekustamā īpašuma jautājumi. Zīmīgs pavērsiens darījumu attiecībās radīs vielu pārdomām. Tiks apsvērta doma papildināt zināšanu klāstu.
Mežāzis ◆ Ļaušanās brīvdienu valdzinājumam sniegs tās sajūtas, kas ir tik ļoti nepieciešamas. Profesionālajā jomā veiksmīgi tiksi galā ar sarežģīto uzdevumu. Notici savām prasmēm!
Ūdensvīrs ◆ Brīvdienās čakli strādāsi, paveicot vairāk, nekā tika plānots. Samezglojumus partnerattiecībās spēsi atšķetināt paša spēkiem. Darbavietā nāksies apgūt jaunas virtuālās prasmes.
Zivis ◆ Iedziļināšanās sevī, ļaus apjaust dzīves prioritātes. Profesionālajā jomā nāksies papildināt zināšanu bāzi. Attiecībās ar mīļoto cilvēku apjautīsi jaunas izjūtas.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Jānis

Gaisotne svētdien, 22 martā. Labāk darboties kopā ar kādu uzmanīgai jaunas, bieži apgriežot lietas ar kājām gaisā, kārtības ieviešanai. Spēks, kuru jāievirza pareizā gultnē. Prasīgums prat citiem. Mierīga pārliecība par savu nekļūdīgumu un iebildumu neciešana, bet bez maniakāla mērķtiecīguma ar jebkuriem līdzekļiem, par jebkuru cenu. Tiešums, kas var radīt spriedzi. Citu diplomātiju var kļūdaini novērtēt kā divkosību. Nepieciešamība cīnīties ar likteni un maksāšana, ja nepaveiksies. Sava dzīves ceļa apzināšanās balstoties uz pārbaudītām vērtībām un sakrātām, rakstītām atziņām. Iedomātā labā parauga pāraugšana vēl labākā. Ir iespēja šo dienu nodzīvot gaiši un saticīgi, ja pacentīsieties. Garastāvokļa svārstības, jo Mēness ir zivīs. Padosies tie darbi, ka darīti ar mīlestību un iejūtību. Veiksmīgas pārdomas par dzīves jēgu. Vēlme darboties, bet, ja darbošanās nav iespējama, tad var krist grūtsirdībā. Priekšroka lietišķumam un tiešumam. Vēlma atrast pēc iespējas īsāku un vienkāršākus ceļus mērķu sasniegšanai, pat uz darba labuma rēķina. Tas pats ar baudām, meklējot īsākos ceļus varam ieslīgt virtuves, alkahola, narkotiku pārmērībās, tāpat vieglprātība mīlestības tuvības ātrā meklēšanā. Bet neaizmirsīsim, ka ir svētdiena, tad redzamie darbi var arī izpalikt, vairāk strādājam pie dzīves mērķa un ceļu uz to atrašanu pārdomās! Greizsirdība nav pievilcīga un arī dzīvesbiedram, iespējams, tiks piedots sānsolis. Iespējams, ka iekulsieties parādos, jo dzīvojam, taču, 1 reizi ! Sadzīvos gan uzticība, gan sānoļi. Savu vajadzību likšana par daudz augstāk kā citu vajadzības, protams, var radīt nesaskaņas. Brīvdomība un dzīvošana pēc saviem uzskatiem. Pārliecīgā pašapziņa var patraucēt savas veselības kopšanu un vērtēšanu. Tas, ka pārtikā jālieto apdomāta, prātīga pārtika, vitamīni, var likties nelietderīgi, dodot priekšroku ēdinenam, kas garšo. Ieteicamas mēreni ķermeņa vingrinājumi svaigā gaisā, darbs dārzā, pārdomāta saldu kārumu un taukainu ēdienu patērēšana. Šur tur iestarpiniet zeltaino un debeszilo krāsu. Līdzīgs būs 22.o3.2o2o. dzimušais. Mazāk līdzīgi ir citos gados dzimušie: komponists Andrew Lloyd Webber, amerikāņu evanģēlists Pat Robertson, flāmu gleznotājs Anthony van Dyck, franču mīms Marcel Marceau, dāņu aktrise Iben Hjejle, čehu/vācu gleznotājs Iben Hjejle, prezidents Valdis Zatlers, bijušais spēkavīrs Raivis Vidzis, komponiste, muzikoloģe Santa Ratniece, aktieris Andris Bulis, vieglatlēts Staņislavs Olijars.

pirms gada, 2020.03.21 21:13

Jānis

Gaisotne 23. martā. Šodien vēlamies justies ērti un tāpēc sarunās tiecamies runāt par savu gribu, pārliecību, labi redzam darbības lauku ar visiem labumiem un sliktumiem. Vēlamies dzīvot tā un tur, kur mums ir droši un ērti, un par to domājam un iekārtojamies, cenšamies iegūt sev ērtu vietu un atsitamies no sev svešām domām, ietekmēm un spēkiem. Ja redzēsim, kādu par sevi vājāku, iespējams, mēģināsim viņam noteikt savus noteikumus. Pirms izdariet izvēli labi apdomājiet. Iespējams cerību sabrukums. Garastāvoklis mainīgs līdz pat 24. marta o2.58 naktī. Galvā rosās jaunas domas, jauni ceļi. Vieglāk kaut ko uzsākt, nekā nobeigt. Jūsu uzmanību pievilks daudzas lietas, bet galu galā atgriezīsieties pie cilvēka dzīves pamatiem uz Zemes, tik dziļiem, kādi nu ktram ir saprasti. Atziņas par dzimšanu un miršanu, jaunību un vecumu, vīriešu un sieviešu, tautu, ticību utl attiecībām. Būs grūtāk citus apmuļķot, jo cilvēki vairāk pieturēsies pie laika pārbaudītām vērtībām. Tāpēc var parādīties pat stūrgalvība pieturoties pie saviem uzskatiem, arī pie spēcīga pretējo viedokļu pamatojuma. Ziņkārība vairāk pievēsta zināmām un pārbaudītām lietām. Pašas vienkāršākās izdarības tieši šodien var likties sarežģītas, tajā pašā laikā ilgi krātais prieks, pārliecība vai cits garīgi un jūtu uzkrātais atziņu pūrs var likt rīkoties strauji un izlēmīgi, lai mainītu savu dzīvi uz labo pusi. Iespējams, redzēsiet skabargu cita acī, bet ne baļķi savējā. Varbūt pamodīsies uzkrāšanas tieksme. Naudas tēriņos galējības - ilgo skopuma laiku var pēkšņi nomainīt neprātīga tērēšanās. Te var izpausties arī pēkšņa tieksme ātri nopelnīt kazino, azarta spēlēs. Patiks sarunas par naudu. Vilinās saskarsme ar bērniem, arī ar svešiem, kas vairāk atgādina zinātnieka attieksmi pret pētāmo, nevis ar jūtām un pieķeršanos. Šur tur iestipriniet sārto krāsu. Nepārslogojiet smadzenes, atslābiniet tās ar miegu, miesīgu tuvību, ķermeniskām kustībām. Saglabājiet mieru, neskatieties uz cilvēkiem kā uz izmēģinājuma trusīšiem, lai arī viņi liksies jūsu izpētes vērti. Attīsties sevī dvēseliskumu. Paklausiet arī citu padomus. Līdzīgs ir 23.o3.2o2o. dzimušais. Mazāk līdzīgi ir citos gados dzimušie : politiķis Jānis Urbanovičs, arhitekte Zaiga Gaile, klarnetists Mārtiņš Circenis, māksliniece Liena Baklāne, Latvijas Nacionālās operas soliste Ieva Viļuma, Vācijas psihoanalītiķis Erich Fromm, visuma kuģu inženieris Wernher Von Braun, USA tenisiste Bethanie Mattek-Sands, portugāļu politiķjis José Manuel Barroso.

pirms gada, 2020.03.23 11:30

Jānis

Gaisotne 24.martā. Labs laiks lai neuzbāzīgi vestu lietas uz pilnību. Tikai pārāk neaizraujieties, jo pilnīgums var būt atrauts no dzīves īstenības. Jūtīgums. Uzmanīgi ar vārdiem, jo iespējams kādu dziļi ievainot izvēloties neapdomātus vārdus un domas. Iespējms, ka no kaut kā jāatsakās, lai virzītos uz priekšu un iestātos jauns līdzsvars. Vēlama tumši sārtā un jūraszilā krāsa. No plkst.6.54 vēlamas maiguma, pateicības, uzticības, piedošanas jūtas. No plkst. 11.28 labs laiks savu dzīves mērķu pārskatīšanai. Svarīgi uzturēt savas domas gaišas un nodomus tīrus. Dienas laikā domāšanai ir spēcīgu jūtu pavadījums. Tāpat spriešanas laikā var būt iekšējās balss pārsvars pār pārdomātiem lēmumiem. Dvēselē pamostās romantisms un, iepējams, bērnišķība ar spēju no sirds priecāties un brīnīties. Grūti nosēdēt uz vietas, velk uz piedzīvojumiem. Nebūs vēlēšanās sev sarežģīt dzīvi. Radoties šķēršliem mēģināsiet paplašināt izvēles iespējas un izvairīties no asiem stūriem. Nav labs laiks uzbrukumam, bet spēcīgai aizsardzībai. Pelēkā ikdiena var likties kaitinoša un nomācoša, tā zaudējot dzīves aizrautību. Visa diena var būt ietonēta ar vieglām skumjām. Atturēšanās no dzīves baudām var likties ļoti traucējoša, bet jāatrod sevī spēki sevi ieturēt rāmjos. Var rasties sarežģīti dzīves apstākļi, kuriem grūti atrast vieglus risinājumus. Veselības stāvoklis ir cieši saistīts ar savu un tuvāko cilvēku dvēseles stāvokli. Vēlama šokolāde garastāvokļa uzlabošanai. Līdzīgs ir 24.o3.2o2o. dzimušais. Mazāk līdzīgi ir citos gados dzimušie ārsts Anatolijs Danilāns, diriģente Māra Skride, sociologs Arnis Kaktiņš, analītiskais žurnālists un politiķis Ansis Pūpols, iluzionists Harry Houdini, amerikāņu aktieris R. Lee Ermey, krievu šahists Vasīlijs Smislovs, īru mūziķe Šerona Kora, amerikāņu aktrise Džesika Česteina.

pirms gada, 2020.03.23 21:09

Jānis

Gaisotne 25. martā. Gribēsies grozīties sabiedrībā, kur ieņemot neatkarīga vērtētāja vietu, vērtēt lietu stāvokli pēc savas mērauklas, meklētu ērtāko, pārdomātāko savu spēku pielietošanas vietu. Bez savas ērtās alas, svētām tiesībām uz savu dzīvi vētrainajā pasaulē izdzīvot būs grūti. Diemžēl, var gadīties, ka tā arī paliksiet tikai nodomu līmenī, nebeidzami meklējot. Vēlams, lai būtu kāds ārējs dzinulis, kas liktu Jums darboties. Labi zināsiet savas stiprās un vājās puses. Nepastāvīgi gribas un spēka uzplūdi, bet cenšaties saglabāt līdzsvaru. Līdz plkst, 6.13 izturība, mazrunīgums, patiks labi paēst, izpildīgums. Sliktākajā gadījumā: izlaidība, bailīgums, neuzticamība. Pēc plkst.6.13 mazliet atrautība no pasaules, labsirdība, atvēršanās tikai šaurā lokā. savu uzskatu neuzspiešana. Sliktākajā gadījumā; lišķība, dzīvošana uz citu rēķina, pļāpīgums, kur sevi slavina kā labdari. Dienas laikā: mantu dāvināšana, kas palikušas liekas. Vēlams, lai mīlas partneris būtu arī rosīgs un pārticis. Šur tur iestarpiniet zaļo un dzelteno krāsu. Kalpot dzīvesdraugam būs grūti, tāpēc vēlami stingra pienākumu sadale, kas spiež strādāt arī otra labā. Sievietes labi jutīsies arī bez dzīvesdrauga. Ja nogursiet vēlēsieties sev pievērstu gādīgu uzmanību, citādi apvainošanās. Priekšroka būs atklātam tiešumam, lai gan smalkjūtība nav sveša. Dvēseles stāvoklis redzams labāk kā parasti, tāpēc attiecību negludumi tiks piedoti vieglāk. Iespējama savu slimību neievērošana dēļ darbošanās. Patiks smeķīgi, trekni paēst, tāpēc nepieciešami daudzveidīgi ķermeņa vingrinājumi. Lai izvairītos no tukluma jāizvairās no sāls, gaļas, piena izstrādājumiem un ugunsdzērieniem(alkahola). Ieteicama pašaudzināšana, jāspēj savaldīt savus dvēseles kliedzienus un piebremzējiet ar ārišķīgiem izlēcieniem. Līzīgs būs 25.o3.2o2o dzimušais. Mazāk līdzīgi ir citos gados dzimušie: mūziķis, dzejnieks Guntars Račš, pianists Arnis Zandmanis, ungāru komponists Bela Bartoks, itāļu diriģents Arturo Toskanini, franču aktrise Simona Simjore, dziedātājs Eltons Džons, ukraiņu bokseris Wladimir Klitschko, USA aktrise Sarah Jessica Parker, kanādiešu diedātājs Jeff Healey.

pirms gada, 2020.03.24 23:34

Jānis

Gaisotne 26 martā. Gribēsies runāt daudz, plaši par daudz dažādām lietām, diemžēl, bez galvenā uzsvēršanas, ar spēku, raugoties uz visu mazliet no attāluma, pieturoties pie savas iekšējās, nemaināmās pārliecības. Diez vai šāda izmētāta dažādos virzienos uzvedība būs auglīga. Dienas laikā gribēsies darboties, bet diez kā neies, jo noturēties pie kodolīgas, mērķtiecīgas darbošanās vienā, svarīgākajā virzienā, svarīgas būs vairākas lietas, būs grūti. Iespējamas aiztures, nokavēšanās un pat liktenīga dažādu apstākļu sakritība. Pēc plkst. 15.37 kļūsim mazliet prātīgāki, lietišķāki un piezemētāki, tāpēc iedomātos svarīgos dienas darbus labāk veikt šajā laikā, nevis no rīta vai ap pusdienlaiku. Dienas laikā spēsim just līdz dzīves pabērniem, citiem cietējiem, parūpēties pa ģimeni. Iespējams naivums, pēkšņi, negaidīti jūtu un darbības uzliesmojumi, kā arī negaidīts atsalums pret darbu un notiekošo. Cieņā vienkāršība un vieglums, bez attiecību sarežģīšanas un nikna uzbrukuma, kam palīdzēs iekšējā balss. Vietām iestarpiniet kastaņbrūno un dzelteno krāsu. Lai uzturētu ķermeni labā stāvoklī, iespējams, vēlēsēties sportot, atpūsties un mīlēties, un lielos apmēros. Vēlme pēc piedzīvojumiem var atnest nelaimes gadījumus, sasitumus, sastiepumus. Neiekrītiet galējībās izvēloties pārēšanos vai badu. Pieturieties pie pārbaudītiem ēdieniem, rosinot ēstgribu ar garšīgām piedevām un garšvielām. Līdzīgs būs 26.o3.2o2o. dzimušais.

pirms gada, 2020.03.26 00:00

Jānis

Gaisotne piektdien, 27 martā. Saskarsmē tieksieties pēc līdzsvara un vēlmes citiem palīdzēt, bet pārvarā lietišķās lietās, atrodoties arī tautai redzamā vietā paužot savu uzskatus ļaužu pulciņam. Īpašas spējas iekšēji sardzēt, sajust, kas notiek tautā, kas tautai patīk, kas nenostrādās. Sava ceļa gājēji, spējas viegli apgūt zināšana, ko izmantosiet pa savam prātam. Darbošanās labāk veiksies vairākos virzienos, nekā vienā. Iespējams, ka pārāk iedziļinoties kādā lietā citus nosodīsiet vai centīsieties ko mainīt. Spējas izvirzīt spīdošas un drosmīgas idejas. Nepatiks pustoņi, vai nu balts vai melns, skaidrība attiecībās, tajā pašā laikā pievilks cilvēki, kuru rīcību ir grūti paredzēt. Pievilks līniju skaidrība un kontrasti. Pēc plkst.7.27 esiet uzmanīgi ar vārdiem rīcību, jo atmaksa būs attiecīga - labs pret labu, slikts pret sliktu. Labāk pavadīt laiku savu tuvinieku, ģimenes vai garīgi tuvo lokā. Domas un jūtas vairāk pie taustāmām, redzamām darba un atpūtas lietām, patiks garšīgs ēdiens. Pēc 6.o6 palielināsies tieksme pēc riska, eksperimentēšanas, drosmes, daudzveidības, pat varas kāres. Sliktākajā gadījumā var parādīties bailīgums, citu atdarināšana, dzīvošana uz citu rēķina, galējs konservatīvisms. Dienas laikā jāuzmanās no ķermeņa bojājumiem, sastiepumiem. Nepieciešama paaugstināta uzmanība pie auto stūres, strādājot pie darbagaldiem un mehāniskām ierīcēm. Iespējamas iesnas, ilgstošas kaulu, locītavu, zobu slimības šajā dienā dzimušajam. Nepadomājot var gadīties, piemēram, pārāk plāni apģērbies izskriet ārā lietus laikā, vai pielabot motoru autiņam salstot. Šajā dienā dzimušie strādājot nelabvēlīgos apstākļos var iedzīvoties hroniskās kaitēs. Iespējams, ka pārāk aizrautīgi aizrāvies ar saistošo darbu aizmirsīsiet paēst. Neaizmirstiet, ka ir piektdiena un tāpēc vēlami mazi starpbrīži ar našķiem dvēselei un miesai Šur tur iestarpiniet sakano, zaļo un haki krāsu. Līdzīgs būs 27.o3.2o2o. dzimušais. Mazāk līdzīgi ir šajā dienā dzimušie:žurnālists Guntis Rozenbergs, čelliste Marta Sudraba, Totalitārisma seku dokumentēšanas centra direktors Indulis Zālīte, bijušais baņķieris Valērijs Kargins, kinorežisors Kventins Tarantino, vācu rakstinieks Henriks Manns, rentgena atklājējs Vilhelms Konrāds Rentgens, vijolnieks Mstislavs Rastropovičš, USA dziedātāja Mariah Carey, USA aktrise Pauley Perrette, britu aktieris Michael York, Spānijas premjerministrs Mariano Rajoy,

pirms gada, 2020.03.26 23:15

Kultūra un izklaide