Horoskops 9.- 15. oktobris

Auns ◆ Optimistiski noskaņots, ķersies klāt jaunajiem biznesa projektiem. Līdz ar nedēļas sākumu pozitīvais lādiņš būs lielisks palīgs, lai paveiktu iecerēto. Tiks atklāts sevī kāds jauns talants.
Vērsis ◆ Savstarpēja saprašanās ar līdzcilvēkiem vairos prieku. Nedēļas vidū izdosies darījums, taps skaidrs turpmākais biznesa plāns. Palutini sevi ar kādu našķi!
Dvīņi ◆ Nedēļas nogalē var rasties nepārvarama vēlēšanās pēc izklaides. Patiecoties kādam senākam darījumu partnerim, jūtami uzlabosies finansiālā situācija.
Vēzis ◆ Līdz ar papildu pienākumiem darbavietā palielināsies arī atbildība. Ģimenes locekļi var prasīt papildu rūpes. Uz kādu samilzušu situāciju paraugies no cita skatpunkta!
Lauva ◆ Brīvdienās gandarīs paveiktais. Palutini sevi ar kādu vērtīgu pirkumu! Nedēļas sākumā emociju  ietekmē var sanākt pateikt to, ko var nākties vēlāk nožēlot.
Jaunava ◆ Prātu nodarbinās turpmāko plānu realizācija. Tiks atrasts laiks atliktajiem darbiem. Harmoniskākas kļūs attiecības ar ģimeni. Ievies košākas krāsas savā garderobē!
Svari ◆ Iedvesma mudinās radīt skaistu mākslas darbu. Prātu nodarbinās situācija darbavietā, kas ieviesusi krasas pārmaiņas ikdienā. Nepazaudē to, kas tev ir mīļš!
Skorpions ◆ Priecīgus brīžus piedzīvosi kopā ar tuvākajiem. Darbavietā nedaudz pārspīlētas emocijas par šķietami nepaveicamo ir liekas. Viss izdosies! Notici brīnumam!
Strēlnieks ◆ Radošās enerģijas pieplūdums mudinās pievērsties vērienīgam projektam. Tiks apdomāta jauna virziena attīstīšana profesionālajā darbībā.  
Mežāzis ◆ Nedēļas nogalē var uznākt rudenīgas pārdomas par tuvākajiem darbiem. Tiks pārplānots ikdienas grafiks. Vairāk laika velti pašsajūtas uzlabošanai un veselīgākam dzīvesveidam!
Ūdensvīrs ◆ Patīkamu pārsteigumu sagādās mīļotais cilvēks. Pieaugs darba apjoms, kā arī honorāri priecēs aizvien lielākos apjomos. Tiks saņemta arī atzinība no priekšniecības!
Zivis ◆ Ar vēsāku prātu, taču ar pozitīvu skatu raudzīsies uz visu apkārt notiekošo. Vēlmju piepildīšanās ļaus saprast, ka dzīvē nav nekā neiespējama. Iedvesma tiks rasta mīļotā cilvēka atbalstā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide