Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ielūdz uz Piena produktu balli

Iedzīvotāji aicināti 23. jūlijā doties uz Limbažiem, kur pilsētas estrādē notiks Latvijā pirmā "Piena produktu balle".

Tie būs svētki visas dienas garumā - ne tikai lustīga, bet arī garšīga balle, kurā piedevām varēs uzzināt interesantu un noderīgu informāciju, stāsta biedrības "Siera klubs" valdes priekšsēdētāja Vanda Davidanova. Ieeja uz visu pasākumu ir bez maksas.  

Ja šogad notika jau 10. Latvijas novadu Siera diena, tad piena produktu svētki vēl ir tikai zīdaiņa autiņos un tiks rīkoti pirmo reizi.

 

"Karalis Piens aicina Latviju satikties svētkos Vidzemē - reģionā kurā kopš senatnes bijusi un joprojām ir lielākā piena produktu ražotāju saime. Turpinām pievērst uzmanību piena produktiem, jo tie ir liela vērtība, tāpēc siers, biezpiens un skābpiena produkti, kas ražoti Eiropas Savienības dalībvalstīs, tai skaitā Latvijā, satiksies ballē Limbažos," teic V. Davidanova.

 

Svētki tiek organizēti kā viens no pasākumiem Eiropas Savienības (ES) līdzfinansētā veicināšanas programmā "Mārketinga komunikāciju programma sieram un citiem piena produktiem".

 

Organizatori sola, ka svētkos būs viss, kas vajadzīgs labam noskaņojumam: bagātīgas un garšīgas sieru, jogurtu un biezpienu degustācijas, koncerti un konkursi, kuru uzvarētāji balvā saņems daudz siera un jogurta. Pasākums tiek finansēts ar ES, Zemkopības ministrijas un biedrības "Siera klubs" atbalstu.

 

Mūsu novadu piensaimnieki - akciju sabiedrība (a/s) "Smiltenes piens" un a/s "Trikātas siers" - šoreiz Piena produktu ballē neplāno piedalīties. Abi uzņēmumi šovasar veiksmīgi savus produktus jau prezentēja 10. Latvijas novadu Siera dienā, kur to to ražotie sieri saņēma godalgas.

 

Uzziņai

Piena produktu balle Limbažos 23. jūlijā

* pulksten 11 - svētku atklāšana;

 

* pulksten 11.30 - Vidrižu teātra izrāde "Notikumi Pienijā" (1. daļa);

 

* pulksten 12.00 -  dzied Kaspars Antess un grupa;

 

* pulksten 13.00 - garākais siera galds (degustācija); konkurss "Ielec siera zābaciņā" (jaunkundzēm un kundzēm uz vienas kājas jālec noteikts attālums);

 

* pulksten 13.30 - Vidrižu teātra izrāde "Notikumi Pienijā" (2. daļa);

 

* pulksten 14.00 dzied un spēlē folkloras grupa no Čehijas "JARO";

 

* pulksten 15.00 - garākais jogurta un biezpiena galds (degustācija); stafete "Skrējiens ar jogurtu";

 

* pulksten 15.30 dzied grupa "Bellacord";

 

* pulksten 16.30 - spēkavīru šovs "Limbažu stiprinieks" (jāceļ 24 kilogramu smags siera 'Monterigo' ritulis);

 

* pulksten 17.00 -  Piena produktu balles noslēgums.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide