Iepriecina pansionāta iemītniekus 1

Aprīļa pēdējā piektdienā Gulbenes katoļu draudzes jaunieši kopā ar māsām karmelītēm devās iepriecināt Litenes pansionāta iemītniekus. "Aizvedām parādīt savu Lieldienu priekšnesumu programmu. Tas bija kā apsveikums pansionāta iemītniekiem, lai viņu iepriecinātu. To ir gatavojuši draudzes jaunieši," "Dzirkstelei" stāsta māsa Sofija.

Jaunieši pansionāta iemītniekiem arī lasīja fragmentus no evaņģēlija un dalīja draudzes prāvesta Vjačeslava Bogdanova sarūpēto cienastu - saldumus. Viņš katram Litenes pansionātā dāvāja arī mazu svētbildes attēlu.  

"Devāmies uz Litenes pansionātu, lai dalītos augšāmcelšanās priekā ar visiem, kurus sastapām. Bieži vien mēs dzīvojam tā, it kā Dievs būtu mūs atstājis, bet tieši Lieldienās mēs atkal varam atcerēties, ko Dievs ir paveicis mūsu labā - nomiris par mūsu grēkiem, lai mums dotu iespēju nokļūt debesīs! Dievs mīl visus cilvēkus un jo īpaši tos, kuri ir vieni, slimi un nabadzīgi. Dievs pie sevis aicina visus cilvēkus, un tāpēc mēs šodien centāmies visus iepriecināt ar dziesmām. Tikšanās izskaņā varēja manīt, ka dažam skatītājam acīs bija asaras. Mēs visi esam Dieva bērni, visi esam aicināti savstarpējās attiecībās nepazaudēt mīlestību," "Dzirkstelei" saka koncerta dalībniece Sabīne Kušiņičeva.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra un izklaide