Iespēja kļūt par brīvprātīgo Dziesmu un deju svētkos

2013.gada 12. aprīlī sākas otrā pieteikšanās kārta, lai kļūtu par Dziesmu un deju svētku brīvprātīgo. Par to informē Dziesmu un deju svētku preses sekretāre Inga Vasiļjeva.

Dziesmu un deju svētkos brīvprātīgie varēs darboties svētku atklāšanā, Koru karos, dziesmu un deju koncertos, konkursos, gadatirgū, Deju lielkoncertā, Noslēguma koncertā un piedalīties citās aktivitātēs.

 

"Aicinām pieteikties brīvprātīgos vecumā no 16 gadiem, kuri nav svētku dalībnieki: gan tos, kas dzīvo Rīgā, gan tos, kam ir iespēja dzīvot Rīgā Dziesmu un deju svētku laikā! Pretendentiem jābūt labā fiziskā formā un vēlams ar vismaz vienas svešvalodas zināšanām," aicina I.Vasiļjeva.

 

Preses sekretāre stāsta, ka svētku laikā plānots nodarbināt apmēram 500 brīvprātīgo, kas būs iesaistīti koordinētās brīvprātīgo misijās. Dziesmu un deju svētku brīvprātīgajiem 2014. gadā būs iespēja iesaistītes arī Rīgas - Eiropas kultūras galvaspilsētas pasākumos, tostarp Pasaules koru olimpiādē.

 

Latvijas Nacionālais kultūras centrs kopā ar nodibinājumu „Rīga 2014" organizē brīvprātīgo pieteikšanos un atlasi darbam svētku laikā Rīgā no 30.jūnija līdz 7.jūlijam. Piesakies piedalies.riga2014.org līdz 19. aprīlim!

 

XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētki notiks no 2013. gada 30.jūnija līdz 7.jūlijam. Svētkiem gatavojas 40 000 dalībnieku - kolektīvi no Latvijas (vairāk nekā 1600, t.sk. 100 mazākumtautību kolektīvi un individuālie izpildītāji skatēs), latviešu diasporas (57) un ārvalstīm (28). Dziesmu un deju svētkus rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs, atbalsta lieldraugi „Latvijas dzelzceļš", „Lattelecom" un „Latvenergo", kā arī banka „Citadele" un „Latvijas Valsts meži".

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide