Ilgas Bērziņas Jazz Trio koncerts Alūksnē

31.martā plkst. 19.00 Alūksnes kultūras centrā iepriecinošs notikums džeza mūzikas cienītājiem – Alūksnē ar ekskluzīvu koncertu ciemosies lieliskās džeza pianistes Ilgas Bērziņa Jazz Trio, piebiedrojoties īpašam viesim – saksofonistam Pekka Toivanen no Somijas!

Pieredzējušās džeza pianistes Ilgas Bērziņas trio Alūksnē uzstāsies ar savu jaunāko programmu. Ar dziļi aizkustinošu klavieru skanējumu, lielisku tehniku, kā arī dinamisku un aizraujošu svinga izjūtu, Ilga Bērziņa ir viena no pazīstamākajām džeza pianistēm Baltijā. Jau kopš pirmajiem panākumiem džezā, viņa ir izpelnījusies klausītāju uzmanību spēlējot izteikti melodisku, harmoniski bagātu un elegantu klasiskā džeza mūziku.


Jaunajā koncertprogrammā Ilga atklāj labi pazīstamo hard bop un mainstream sintēzi, iedvesmojoties no E. Garnera, H. Silvera un O. Pītersena mūzikas.


Šī programma tika veidota sadarbībā ar ilggadējo somu kolēģi saksofonistu Pekku Toivanenu, kurš arī būs koncerta īpašais viesi. Viņš ir Somijā labi pazīstams mūziķis, kurš ir uzstājies starptautiskos festivālos, vadījis vairākus bigbendus un spēlējis kopā ar tādām džeza leģendām kā Ed Thigpen un Benny Bailey.


Programmā iekļaujot gan klausītājiem jau iemīļotas, gan mazpazīstamas džeza standartu interpretācijas, šis jaunais projekts solās būt neaizmirstams instrumentālā džeza mūzikas piedzīvojums!


Ilga Bērziņa - klavieres


Reinholds Bērziņš - kontrabass


Armands Bērziņš - sitaminstrumenti


Pekka Toivanens (Somija) - saksofons


Biļešu cenas - 6, 8, 10 un 12 eiro.


Biļetes nopērkamas Alūksnes kultūras centrā, visās “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās, kā arī http://www.bilesuparadize.lv/lv/events/event/55310


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide