Improvizācijas teātris “Tea Tree” noslēdz savu rudens tūri Gulbenē

Sestdien, 14. novembrī plkst. 18:00 improvizācijas teātris “Tea Tree” kāps uz Gulbenes Jauniešu centra “Bāze” skatuves. Šī būs noslēdzošā “Tea Tree” rudens tūres “Atpakaļ pie saknēm” izrāde.

Oktobra sākumā 6 improvizatori kopā ar vadītāju Mairitu Rosicku devās tūrē uz dažādām Latvijas pilsētām, no kurām paši nākuši. Pēc veiksmīga starta Mairitas dzimtajā pilsētā Tukumā, sekoja uznāciens uz Jelgavas “Melno Cepurīšu Balerijas” skatuves un turpinājās ar siltu uzņemšanu Limbažu bērnu un jauniešu centrā. Tagad pienākusi tūres beidzamā izrāde, kurā teātra dalībniece Sallija Meldre atgriezīsies pie savām saknēm.

Improvizācijas teātris “Tea Tree” pirms teju vai diviem gadiem dibināts Rīgā, kad Mairita Rosicka savā paspārnē paņēma aktīvus un radošus jauniešus, kuru mērķis bija pavisam vienkāršs – improvizēt. Kopš tā laika Tea Tree ir spēlējuši gan leģendārajā “Pulkvedim neviens neraksta”, gan latviešu Beikerstrītas “Jaunielas svētkos”, gan arī “ZZ Čempionātā” Jūrmalā.

Lai veidotu nelielu priekšstatu par “Tea Tree” darbību ir iespēja apmeklēt teātra mājaslapu www.teatree.lv un atrast viņus sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Twitter pēc atslēgas vārdiem: TeaTree impro. Zem raksta, ieskats improvizācijas teātra gada jubilejas pasākumā “Partea”.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide