2010. - Tīģera gads 1

Astrologs iesaka, kā piesaistīt Tīģera gada enerģētiku

Tuvojas plaši daudzinātais Tīģera gads. Saskaņā ar ķīniešu kalendāru tas sāksies mazliet vēlāk - tikai 14.februārī pulksten 4.40 pēc Latvijas laika.

Tomēr astrologs Vladimirs Hermanis uzskata, ka psiholoģiski jau naktī uz 1.janvāri atvadīsimies no dzeltenā zemes Vērša gada stihijas un sāksim just baltā metāla Tīģera gada enerģētiku.

 

Mums jāmācās to pareizi piesaistīt un izmantot pozitīvā virzienā - sev par labu. Tīģeris nāk sudraboti balts ar zilām acīm. Šīs krāsas nesīs laimi tiem, kas vēlas pielabināties tīģerim. Tīģerim piestāv arī melnā, dzeltenā un zeltītā krāsa. Visi šie toņi nākamgad dominēs modē un nesīs laimi valkātājiem. Ieteicams arī svētku galdu gadumijā noformēt šajās veiksmes krāsās.  

 

Ģērbties gaiši, nepārslogot kuņģi!"

Latvijā dzīvo pēc Gregora kalendāra un gadumiju pieraduši svinēt 31.decembrī. Tāpēc jau tagad vienlaikus atzīmēsim arī metāliskā Tīģera gada atnākšanu," saka V.Hermanis.

 

"Klājot svētku galdu, saimniecēm jādomā, lai nebūtu pārāk saldu vai pārāk skābu ēdienu. Tīģeris ir mērens garšu izvēlē. Viņam patīk maigs ēdiens bez pārliekas garšvielu klātbūtnes. Ja šie ieteikumi tiek ignorēti, var zust enerģētiskā karmonija, kam sekos slikta pašsajūta un radošā potenciāla pavājināšanās," stāsta V.Hermanis.

 

Gadumijā jālieto tāds uzturs, kas stimulē kuņģa un aknu darbību. Jāatsakās no alus dzeršanas. Šoreiz cilvēkiem vajadzētu atturēties no jēra gaļas baudīšanas, simboliski to atvēlot pašam zvēru karalim.

 

Gulbenei - uzņēmējdarbības gads

Numeroloģe Austra sola, ka Gulbenes pilsētai šis gads būs darbīgs. Iepriekšējā gada vērtības netiks aizmirstas, uzņēmējdarbības jomā un darbs būs priekšplānā. Varēs dibināt labas attiecības, nogludināt pagātnes nesaskaņas. Panākumi nenāks viegli. Reizēm būs jāprot ar cieņu zaudēt. Atbildības sajūta būs ļoti augsta un svarīga. Šajā laikā pilsēta attīstīs sevi kultūrā, reliģijā un prasmē dzīvot pieticīgāk. Būs jāatbalsta veselības aprūpes joma, gulbeniešu vajadzība pēc mediķu palīdzības palielināsies. Gulbeniešiem par labu nāks tuvināšanās mājas dzīvei, prasme izvārīt zupu pat no cirvja kāta. Nav ieteicamas diētas un pārāk biežas sabiedriskās izklaides. Kopumā Gulbenei 2010.gads aizritēs zem tās laimes skaitļa 4. Šis skaitlis raksturo vēlmi gūt panākumus.

 

Savukārt Gulbenes novadam 2010.gads aizritēs skaitļa 1 zīmē. Tas būs laiks situācijas izvērtēšanai un analīzei, labu attiecību veidošanai, spēku gūšanai. Jācenšas izvairīties no pārliekas emociju polaritātes. Iespējams, novada vadītāji it kā turēsies nomaļus, nebūs pārāk uzstājīgi, jo šis nav laiks, kad īstenot grandiozus plānus un realizēt fantastikas idejas. Tomēr neveiksmes tikai norūdīs pacietību. Lielākā vērtība šajā gadā būs prasme apiet problēmas un sarežģījumum. Novada vadība saglabās mieru, pozitīvu skatu uz dzīvi, mācīsies pielāgoties - jo šis gads ir lielisks, lai attīstītu uz abpusēju lojalitāti un vienlīdzību balstītu sadarbību. Tas būs arī lielisks laiks atpūtai un ceļojumiem.

 

Atnāks mīlētāju dienā, dāvās kaisli

Ķīņiešu horoskopā Tīģeris ir viena no spēcīgākajām zīmēm. Turklāt Tīģera gads sāksies tieši mīlētāju jeb Svētā Valentīna dienā - 14.februārī. Tas nozīmē, ka gads aizritēs mīlestības un, visticamāk, nevaldāmas kaisles zīmē. Tīģera gada vibrācijas no vienas puses rosinās saglabāt uzticību saviem partneriem un gādīgi rūpēties par savu ģimeni, bet no otras puses vilinājumi būs pārāk lieli un daudzās attiecībās var iezagties nestabilitāte. Sevišķi trauslas un īslaicīgas var kļūt mīlas attiecības, kuras nav nostiprinājušas laulības saites.

 

"Jārēķinas ar dinamiskām pārmaiņām politikā, ekonomikā," saka V.Hermanis. Kurā gan citā gadā astrologs varētu teikt, ka pārgalvīgam riskam būs panākumi? Tīģeris ir labvēlīgs pārgalvīgajiem, trakulīgajiem, ambiciozajiem cilvēkiem, kas alkst panākumu, slavas un veiksmes. Tīģeris ir reformators. Tātad ir cerības, ka situācija valstī uzlabosies, jo aktīvajiem cilvēkiem Tīģeris palīdzēs realizēt progresīvās idejas.

 

Biznesā vecās shēmas vairs nederēs. Vajadzēs radošu pieeju un spēju pieņemt jauno.

Īpaši veiksmīgs laika periods būs tiem, kuri dzimuši Suņa, Zirga, Pūķa, Tīģera, Kazas un Vērša gados. Ieceres un idejas piepildīsies necerēti ātri un būs rezultatīvas. Nedaudz sarežģītāks laika periods būs tiem, kuri dzimuši Pērtiķa, Truša (Kaķa), Gaiļa gados. Pārējiem Tīģera gads būs neitrāls.

Tīģera gads parasti nes laimi tiem, kas zina savu mērķi un rīcībai piešķir pārdomātu jēgu.

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Interesanti