Baudi vasaras nogali! Horoskops 24. – 30. augusts

Auns 

Brīvdienās būšana uzmanības centrā var nedaudz nogurdināt. Neatsaki palīdzību draugam, kurš ir nonācis neveiklā situācijā. Vairāk enerģijas velti tam, lai stabilizētu materiālo situāciju.


Vērsis

Radīsi atbildes uz sasāpējušiem jautājumiem. Uzjundītās pagātnes atmiņas var traucēt ikdienas darbos. Raizes var sagādāt kāds no tuviniekiem. 


Dvīņi 

Vilšanos var sagādāt cilvēki, kuriem uzticējies pilnībā. Pārmaiņas vērtību sistēmā mudinās rīkoties sev neraksturīgi. Brīnišķīga satikšanās nedēļas vidū mudinās pievērsties jaunam projektam. 


Vēzis 

Tiekšanās pēc neiespējamā ļaus saprast, ka patiesībā tas tev nemaz nav vajadzīgs. Veiksmīgs darījums ļaus piepildīt kādu no materiālajām vēlmēm. Nopietnāk pievērsies studijām.

Lauva 

Vēlme pabūt vienatnē un sakārtot domas izvirzīsies priekšplānā. Attiecībās ar ģimenes locekļiem izvairies no aizskarošām piezīmēm. Kāds krāšņs pasākums atstās spilgtus brīžus. 

Jaunava 

Jaunus spēkus gūsi kādā pasākumā. Prātu nodarbinās domas par gaidāmajām izmaiņām darbavietā. Attiecībās ar līdzcilvēkiem centies būt pirmais, kurš nogludina visas nesaskaņas. 


Svari Partnerattiecībās nedaudz uzvilktāka gaisotne izkristalizēs to, ko patiesi vēlies. Attiecībās ar  kolēģiem var rasties pārpratumi uz līdzenas vietas. 


Skorpions 

Ražīgs laiks darbavietā ļaus paveikt plānoto. Darba devējs var uzdot papildu pienākumus, ar kuriem veiksmīgi tiksi galā. Attiecībās ar mīļoto cilvēku valdīs savstarpēja cieņa un sapratne. 


Strēlnieks 

Prātu nodarbinās ar izglītību saistītie jautājumi. Izdarot nozīmīgu izvēli, apjautīsi, ka esi uz pareizā ceļa. Darbavietā tiks gūta atzinība. 


Mežāzis 

Aktuāli kļūs ar dzīvesvietu saistītie jautājumi. Spēcīgāka kļūs vēlme mainīt ierasto ikdienas ritējumu. Darbavietā izvairies no domstarpībām.

 
Ūdensvīrs 

Tiks ieviesta skaidrība par tavu turpmāko profesionālo darbību. Nostabilizēsies finansiālā situācija. Attiecībās ar mīļoto cilvēku var nākties risināt kādus pagātnes jautājumus.

Zivis 

Tiks izdarīta nozīmīga izvēle partnerattiecību jautājumā. Darbavietā veiksmīgi tiksi galā ar jaunajiem pienākumiem. Apzinies savu vērtību un neatkārtojamo unikalitāti.

Pievieno komentāru

Interesanti