Horoskops sievietēm. Kur slēpjas tavas zodiaka zīmes spēks?

Jau Šekspīrs un Dimā pauda, ka sievietes spēks ir viņas vājumā. Vai tas tā ir? Vai šo frāzi var attiecināt uz visām sievietēm? Izrādās, ka sievietes spēks atkarīgs no viņas dzimšanas laika. Šajā horoskopā uzzini, ar kādu spēku esi apveltīta tu!

Auns

Sievietes Auna spēks meklējams viņas mērķtiecīgumā. Šī dāma pirmkārt sev priekšā redz mērķi. Šķēršļi? Nekas, pārvarēsim. Pat tad, ja viņas ceļā izaugs augsta siena, agri vai vēlu viņa to sadauzīs vai uzspridzinās. Sieviete Auns lieliski zina, ka sienai var apiet apkārt, taču vai tad Auns ies uz kompromisiem? Tie ir domāti vājajiem! 

Vērsis

Sieviešu Vēršu spēks slēpjas viņu fantāzijā. Visi kļūdaini domā, ka viņa ir piezemēta būtne, kurai trūkst fantāzijas un kas stingri stāv uz kājām. Tie ir maldi. Patiesībā sieviete Vērsis ir gudra un stipra, ar nelielām problēmām tiek galā viens un divi. Bet tad, ja viņas ceļā rodas nopietni šķēršļi, viņa aizbēg savā iekšējā pasaulē, kuru tikpat kā nevienam neatklāj. Tur sieviete smeļas enerģiju un atgriežas atpakaļ. Bet problēma, skaties, jau pati atrisinājusies! 

Dvīņi

Sievietes Dvīņu spēks rodams viņas spējā komunicēt. Šī dāma meistarīgi izveido sociālos sakarus. Viņa prasmīgi pārvalda cilvēkus kā leļļu teātra aktieris lelles. Taču sievietēm Dvīņiem ir vēl lielāks spēks – vārds. Viņa spēj aizrunāt jebkuru. Ņemiet vērā, ka šī maģija attiecas arī uz rakstīto vārdu. Tāpēc pirms atvērt vēstules no sievietēm Dvīņiem, labāk pārkrustieties. Mazums kas. 

Vēzis

Sievietes Vēža spēks meklējams empātijā. Ne velti, viņa slēpjas no pasaules savā čaulā. Ja sieviete Vēzis no turienes pabāzīs kaut deguna galiņu, viņu nekavējoties ievilks svešā ādā un viņai nāksies just līdzi un iesaistīties svešās problēmās. Sievieti Vēzi nevar uzvarēt, jo, ja viņai tas ir nepieciešams, tad viņa - esat jūs. Bet pašam ar sevi karot ir kaut kā dīvaini, vai ne? 

Lauva

Sievietes Lauvas spēks rodams viņas bezbailīgumā. Viņas nepazīst baiļu sajūtu, tāpēc viņas visur pirmās: pirmās gudrinieces (nav svarīgi, ka apkārt ir daudz gudrinieku), pirmās skaistules (un nav svarīgi, kā viņas patiesībā izskatās. Un vispār – viņas ir karalienes. Tieši tāpēc, kamēr visi sēž un baidās, atnāk Lauvene un ieņem godpilno pirmo vietu.

Jaunava

Sievietes Jaunavas spēks ir loģikā un intelektā. Šī dāma jebkuru situāciju un problēmu rūpīgi sadalīs atomos, izpētīs un saliks atpakaļ – tad viņa precīzi zinās, ko ar to visu darīt. Jaunavai nav svarīgi, vai risināt savas vai citu problēmas. Situācijas vai jūtas, savas vai svešas – viņai tas ir vienalga. Toties kļūdas viņa nepieļauj nekad. 

Svari

Sievietes Svaru spēks slēpjas valdzinājumā un vieglumā. Viņa vienmēr ir apburoša pat tad, ja ir advokāte ar haizivs zobiem, pati bargākā grāmatvede vai skolas mācību daļas vadītāja. Viņa vienmēr saglabā meitenīgu mīlīgumu, valdzinājumu, neparastu harizmu un vieglumu. Blakus sievietei Svariem pats necilākais vīrietis jūtas kā varonis, katra nogurusī sieviete – kā jauna princese, bet katrs mazgadīgais huligāns – kā mīļš eņģelis. Tāpēc, ka neviens negrib sarūgtināt šo feju – sievieti Svarus!

Skorpions

Sievietes Skorpiona spēks ir viņas dabas dotā pievilcība. Šī dāma nepieliek nekādas pūles, lai piesaistītu sev kādu kā magnēts. Viss notiek pats no sevis. Ļoti briesmīga burvestība! Par laimi, sievieti Skorpionu interesē tikai izredzētie, lielākajai daļai savu potenciālo upuru viņa nekad nepievērš uzmanību. 

Strēlnieks

Sievietes Strēlnieks spēks meklējamas viņas nesatricināmībā un optimismā. Viņa līdzinās kaķim ar deviņām dzīvībām. Visus apkārt samals dzīves cunami, bet sieviete Strēlnieks stāvēs tur, kur stāvējusi. Strēlnieka spēks ļauj paslēpties no visām dzīves nedienām kā nepieejamā citadelē. 

Mežāzis

Sievietes Mežāža spēks ir viņas lielajās darba spējās. Kad zirgi no pārmērīga darba vienkārši traģiski nobeidzas, sieviete Mežāzis joprojām turpinās strādāt, neizrādot ne mazākās noguruma pazīmes. Daži mēģina žēlot “nabaga” sievietes Mežāžus, nesaprotot galveno – viņa ir mūžīgais dzinējs, kas savu enerģiju gūst tieši darbībā. 

Ūdensvīrs

Sievietes Ūdensvīra spēks ir viņas nestandarta domāšanā. Daudziem viņa šķiet dīvaina un pat neprātīga. Daži pat uzskata, ka sieviete Ūdensvīrs nav piemērota normālai dzīvei un tikai lidinās mākoņos. Kā viņi kļūdās! Kad visi sāk panikā skraidīt un kliegt “Viss ir zudis”, sieviete Ūdensvīrs ātri atrod izeju vai pat vairākas un visiem pasaka, kāda ir labākā. Jo tikai viņa prot iziet cauri stereotipu un muļķīgu noteikumu sienām.

 Zivis

Sievietes Zivju spēks ir viņu intuīcija. Viņa jūt pasauli kā ūdeni un ierauga visniecīgākās izmaiņas, kādas nepamana neviens. Savus tuviniekus viņa pasargās no briesmām jau labu laiku pirms šīs briesmas būs kaut kā likušas par sevi manīt. Un pašas Zivis, protams, arī būs sveikas un veselas. 

 Sagatavots pēc “Brainum”


Pievieno komentāru

Interesanti