Ķīniešu zvaigžņu tulki Žurkas gadu pareģo nemierīgu

Honkonga, 6.febr., LETA--AFP. Žurkas gads draud ar starptautiskās spriedzes palielināšanos, dabas un gaisa katastrofām un vētrainiem satricinājumiem vērtspapīru tirgos, saka pareģi un analītiķi.

 

Šonakt, beidzoties Cūkas gadam, ķīniešu māņticības sekotāji trauksies pie pareģiem, astrologiem un "fen šui" ģeomantiem pēc norādījumiem turpmākajam gadam.

 

 

Ķīniešu pareģojumi balstās uz pārliecību, ka notikumus diktē atšķirīgais līdzsvars starp Zemi veidojošiem elementiem - zeltu, koku, ūdeni, uguni un zemi.

 

 

"Fen šui" maģistrs Reimonds Lo saka, ka šogad zemes elements atradīsies virs ūdens, ar to saprotot, ka ārējā stabilitāte tiks būvēta uz slīdoša pamata.

 

 

"Virsējā zeme ir Jan zeme, kas simbolizē kalnu, un kalns rada stabilitātes un stingrības sajūtu. Taču šādai okeānā peldošai zemei ir vājš pamats, un stabilitāte izrādīsies trausla," sacīja Lo.

 

 

"Šīs elementu attiecības atnesīs gadu, kas šķietami būs stabilāks, taču zem tā slēpsies daudz spriedzes un konfrontāciju."

 

 

Lo piebilda, ka ķīniešu kalendārs ievēro 60 gadu ciklu, un tāpēc 2008.gads vēsturiski līdzināsies 1948.gadam, kad tika dibināta Izraēla un sākās Berlīnes blokāde, un abi šie notikumi radīja ilgstošu konfliktu.

Mēness kalendārs balstās uz Mēness cikliem un saista katru no 12 gadiem, kas veido daļēju ciklu, ar kādu dzīvnieku. Pareģi balsta savus pareģojumus uz attiecībām starp zodiaka dzīvniekiem un katra tā raksturojumu.

 

 

Žurka ir pirmā no 12 dzīvnieku zīmēm, tāpēc tā iezīmē jaunu sākumu, kas, pēc Lo teiktā, atspoguļosies pārmaiņās ASV, Krievijas un Taivānas vadībā.

 

 

Tam seko vērsis, tīģeris, trusis, pūķis, čūska, zirgs, kaza, pērtiķis, gailis, suns un cūka.

 

 

Grauzēju uzskata arī par "romantikas ziedu", kas nozīmē, ka šis gads stimulēs ne vien romantiku, bet arī seksa skandālus.

 

 

Vairāk satrauc tas, ka tas provocēs sadursmi starp ūdeni un uguni, kas var nozīmēt plašus plūdus vai cunami, piebilda Lo.

 

 

"Vēsturē vispazīstamākās ūdens katastrofas, piemēram, 2004.gada cunami Dienvidāzijā un "Titanika" katastrofa 1912.gadā, notika datumos, kas cieši saistīti ar Žurku," teica Lo.

 

 

Viņš arī norādīja, ka iepriekšējā Žurkas gadā - 1996. gadā - notika vairāk nekā 20 aviokatastrofas, arī kompānijas "Trans World Airlines" lidmašīnas "Boeing" sprādziens virs Atlantijas okeāna, kurā gāja bojā 230 cilvēki.

 

 

Trešās paaudzes "fen šui" maģistrs Lī Sintons teica, ka Ķīna turpmākajos 12 mēnešos varētu ciest no ūdens trūkuma. Taču pēc straujā nekustamā īpašuma cenu kāpuma ASV un Ķīnas stingrajiem monetārajiem pasākumiem Lī uzskata, ka ASV un Ķīnas nekustamā īpašuma tirgos sāksies jauns posms un stabila īpašuma tirgus un ekonomikas attīstība. Kaut arī hipotekāro kredītu krīze ir radījusi bažas globālajā ekonomikā, 2008.gadā nekustamā īpašuma tirgus negaidīti stabilizēsies.

 

 

Viņš prognozē labāku ekonomiku Ķīnai pēc 2008.gada Olimpiskajām spēlēm. "2009.gads būs vispārtikušākais gads vēsturē," viņš piebilda.

Lī teica, ka Hilarijas Klintones veselības stāvoklī un karjerā būs lielas pārmaiņas, bet tas nebūt nenozīmē, ka viņa iegūs politisko varu. Turpretim Klintones sāncensim Barakam Obamam "ir iedzimts līdera talants, un sagaidāms, ka viņš turpmākajos desmit gados ieņems ārkārtēju politisko stāvokli".

 

 

"Viņam ir lielas izredzes uzvarēt novembrī gaidāmajās ASV prezidenta vēlēšanās," prognozēja Lī.

Pievieno komentāru

Interesanti