“Melnā piektdiena” - pārliecinoši nekaitīga

Šodien ir piektdiena un 13.datums. Ko tas īsti nozīmē? Kopš neatminamiem laikiem tiekot uzskatīts, ka šāds salikums tikai nesot ķibeles. Gada pirmais 13. datums, kas sakritis ar piektdienu, ir kā medusmaize mistiķiem.

Speciālisti, vērtējot šā gada „melnās piektdienas" nozīmi, norāda, ka šoreiz „melnā piektdiena" ir pārliecinoši nekaitīga.


Numeroloģe Dita Blūma skaidro skaitļa „13" nozīmi. Datums pats par sevi esot noteiktu ciparu vibrācijas, kas nav vienlīdz labi vai slikti visiem cilvēkiem. Kopumā skaitlis „13" sevī ietver „1" un „3", kur attiecīgi skaitlis „1" izpaužas kā mērķtiecīgums, jauna aizsākums, aktivitāte, turpretim skaitlis „3" norāda uz sabiedriskumu, optimismu, vieglumu. Kopsummā trīspadsmit (1+3) veido ciparu „4", kas savukārt simbolizē stabilitāti, darbu, likumu ievērošanu.

 

"Viennozīmīgi 13. datums visiem cilvēkiem nebūs vienāds. Katrā ziņā - baidīties nav iemesla. Manuprāt, trīspadmitnieka pieminēšana vairāk sakņojas tautā izplatītos ticējumos un aizspriedumos," saka D.Blūma.


Numeroloģe Inguna Balgalve uzskata - tā kā nav tādu ciparu vai skaitļu, par kuriem viennozīmīgi varētu teikt, ka tie ir laimi vai nelaimi vēstoši, tad nav arī tādu dienu vai datumu, kurus par tādiem var uzskatīt. Pat tad, ja kādam ir fakti, kas to apstiprina, tas attiecas tikai uz viņu vienu pašu, bet ne uz visiem cilvēkiem kopumā. Vieni ir pieraduši paši pieņemt lēmumus savā dzīvē, citi - gaida, kad kāds pateiks priekšā, ko darīt. Ar "veiksmīgo un neveiksmīgo" dienu akcentēšanu aizraujas otrā tipa cilvēki.

 

"Atcerieties, ka mēs paši radām situācijas, kurās nokļūstam," uzsver I.Balgalve.


Savukārt Astrologs Kristaps Baņķis pēdējos sešus gadus cītīgi sekojis līdzi tā sauktajām „melnajām piektdienām", un tās bijušas reti harmoniskas. Viņš saka, ka zvaigznes šajā dienā nesola neko ārkārtēju un šausminošu. Viņš pat iesaka kvēlākajiem skeptiķiem paveikt ko nozīmīgu un jaunu. Šī būs ļoti labvēlīga randiņu diena.

Pievieno komentāru

Interesanti