Piepildīsies pārdrošākie sapņi. Septembra horoskops visām zodiaka zīmēm 1

 

2018.gada septembra horoskops solās būt neviennozīmīgs mēnesis gan finanšu, gan garīgā plānā. Tev sagribēsies pārkārtojumus, jauninājumus un krasas pārmaiņas. Centieni īstenot vēlmes būs tik lieli, ka kontrole pār jūtām un emocijām aizies otrajā plānā. Septembrī nepieciešams būt īpaši apdomīgam un uzmanīgam pat pret sīkumiem. Tuvi cilvēki var izteikt tev bargu kritiku, taču par to nevajag apvainoties, īpaši, ja daļa no tās ir pelnīta.

 

Horoskops septembrim neiesaka nodarboties ar juridiskiem jautājumiem un vērsties augstāk stāvošās instancēs. Diez vai tu spēsi stāties pretī valsts varas birokrātijai. Nedomā dot vai ņemt kukuli, citādi situācija tev izvērsīsies traģiskāk, nekā gaidīts. Septembrī vajag vairāk uzmanības pievērst veselībai un pozitīvās enerģijas uzkrāšanai. Tekošās lietas var uzdzīt garlaicību, bet no tām daudz kas atkarīgs darbā. Septembra sākumā ir izredzes palielināt enerģētiku, kā arī uzlabot attiecības ar cilvēkiem. Rudens pirmajā mēnesī piepildīsies pat paši pārdrošākie sapņi.

 

Septembra horoskops iesaka nodarboties ar sportu, apmeklēt baseinu un dāsni tērēt radošo potenciālu cēliem darbiem. Taču esi uzmanīgs vārdos un rīcībā, nedod viltus solījumus un neatklāj savas jūtas svešiniekiem. Septembrī teicami veiksies darbs ar dokumentiem, līgumu slēgšana un konfliktu noregulēšana. Personiskajā dzīvē ienāks spilgtas krāsas, lai gan daudziem gribēsies to kardināli mainīt. Iespējama neliela depresija un nogurums uz aktīva darba fona. Vēlams nodoties radošai darbībai, mākslai vai dzejai. Ekstremālām personībām septembrī gribēsies gāzt kalnus un iekarot kosmisko telpu.

 

Auns

2018.gada septembra horoskops Aunam sola krāsu daudzveidību gan rudenīgā laika jomā, gan dzīvē. Dažkārt tev gribēsies mieru un komfortu dvēselē, bet citkārt – virzību uz priekšu un jaunus iespaidus. Nav iespējams atteikties no tā, ko tu jau esi sasniedzis, bet septembrī Aunam izraisīs nepatiku pastāvīgums darba un personiskajā sfērā. Ja tu rīkosies apdomīgi, tad saglabāsi brīnišķīgas attiecības ar apkārtējiem cilvēkiem.

 

Septembra horoskops sievietei Aunam neiesaka apstāties pusceļā. Slinkums un nevēlēšanās cīnīties ar grūtībām atmetīs tevi simts soļus atpakaļ. Esi racionālāka, lai padarītu savu dzīvi labklājīgāku. Sievietes Auna noskaņojums septembrī mainīsies tāpat kā laikapstākļi rudenī. Vienmērīgi spēcīgas jūtas un kaisli nomainīs atsevišķi uzplūdi. Nebaidies mainīt kursu personiskajā dzīvē, tad kā atbildi saņemsi abpusēju mīlestību un uzticību.

 

Septembra horoskops vīrietim Aunam iesaka vairāk laika veltīt ģimenei – sievai un bērniem. Ej uz kompromisu pat tajā gadījumā, ja nāksies par to samaksāt ar iesīkstējušiem principiem. Septembrī vīrietim Aunam piedāvās pienācīgu darbu ar augstu atalgojumu.

 

Vērsis

2018.gada septembra horoskops Vērsim sola ne mazums rūpju un raižu. Tiesa, tu visur un visu paspēsi, ja plānveidīgi attieksies pret profesionālajiem un finanšu jautājumiem. Septembrī Vērsim nāksies uzkrāt enerģiju un apbruņoties ar pacietību, lai mierīgi uztvertu realitāti. Daudzas problēmas 2018.gadā palīdzēs atrisināt tuvinieki, bet bērnu audzināšana un apmācība pilnībā gulsies uz taviem pleciem.

 

Septembra horoskops sievietei Vērsim sola brīnišķīgu mēnesi, kad varēs atpūsties, aizmirst par problēmām un pievērt acis uz nesakārtoto personisko dzīvi. Sievietei Vērsim nāksies sagatavoties izdevīgiem darījumiem un juridisko dokumentu noformēšanai. Visticamāk, mantojuma jautājums atrisināsies tev par labu.

 

Septembra horoskops vīrietim Vērsim iesaka uzvesties kā īstam džentlmenim, lai nesastrīdētos ar visiem radiniekiem. No tevis tiek gaidīts kaut kas neiespējams, kas nedaudz kaitina un izraisa psiholoģisku spriedzi. Ja vīrietis Vērsis spēs pārliecināt tuvos cilvēkus par saviem cēlajiem nodomiem, tad uzvara būs viņa pusē.

 

Dvīņi

2018.gada septembra horoskops Dvīņiem neiesaka savus mērķus stādīt augstāk par citu cilvēku vēlmēm. Tevi var vienkārši apsūdzēt krāpšanā, liekulībā un negodīgumā. Dvīņiem vajag samērot savas iespējas un spēkus, un tad viss ritēs vajadzīgajā virzienā. Lepnība un augstprātība arī nepalīdzēs tev lietišķajā jomā un saskarsmē ar apkārtējiem cilvēkiem. Septembrī Dvīņiem jābūt maigākiem un iejūtīgākiem pret tiem, kas viņus mīl un ciena.

 

Septembra horoskops sievietei Dvīņiem iesaka būt kristālgodīgai gan pret citiem cilvēkiem, gan pašai pret sevi. Citādi tavi savtīgie plāni kļūs zināmi visiem, kas izraisīs bēdīgas sekas. Septembrī sievietēm Dvīņiem nāksies izturēt ne vienu vien pārbaudījumu, kas skar mīlestību. Ja vīrietis pret tevi izturas necienīgi, tad nav vērts pie viņa turēties.

 

Septembra horoskops vīriešiem Dvīņiem prognozē mierīgu mēnesi darba un naudas jomā. Viss ritēs savu gaitu, tāpēc dumpoties un pretdarboties apstākļiem nevajadzēs. Bet par personisko dzīvi to nepateiksi. Septembrī tev nāksies uz visiem laikiem šķirties no mīļotās sievietes un iegrimt darbā pāri galvai.

 

Vēzis

2018.gada septembra horoskops Vēzim iesaka izanalizēt visu, ko viņš paveicis pagājušajos vasaras mēnešos. Pienācis laiks apkopot rezultātus un būvēt plānus rudenim. Visās Vēža dzīves sfērās būs līdzsvarota situācija, kas viņam patīk vairāk, nekā kņada un neskaidrība. Protams, bez nelieliem satricinājumiem septembrī neiztikt. Taču tie visi ir sīkumi, kurus Vēzim ir pa spēkam izlabot. Ņem vērā, ka visās situācijās paļauties nāksies tikai uz sevi.

 

Septembra horoskops sievietei Vēzim prognozē brīnišķīgu mēnesi, kad beidzot varēs palutināt sevi ar pirkumiem un moderni sapucēties. Finansiālā situācija ir normalizējusies, tāpēc droši organizē ceļojumu, pērc dāvanas tuviem cilvēkiem un neatsaki sev izklaides. Pat tad, ja sieviete Vēzis dosies lietišķā braucienā, tad arī tur teicami atpūtīsies.

 

Septembra horoskops vīrietim Vēzim iesaka būt pārliecinātākam par saviem spēkiem un iespējām. Tas attiecas ne tikai uz pamatdarbu un mīlestības jomu. Nav nekā tāda, kas varētu tev nodarīt būtisku kaitējumu. It īpaši, ja septembrī vīrietis Vēzis sajutīs tuvo cilvēku stipro plecu un atbalstu.

 

Lauva

2018.gada septembra horoskops Lauvam iesaka būt dāsnam un patiesam ar tiem, kuri viņam tic un uzticas. Tev tas labi padodas, īpaši, ja cilvēki paši vēršas pie tevis pēc palīdzības. Septembrī Lauvam vajadzēs daudz braukāt, vienoties un komunicēt ar biznesa partneriem. Bet tas viss būs tikai tavā labā, jo karjera pati no sevis neveidojas. 2018.gadā nedrīkst pamest iesāktos darbus, citādi būs neiespējami atgūt zaudēto.

 

Septembra horoskops sievietei Lauvai iesaka izplānot visu līdz sīkumiem gan darbā, gan personiskajā dzīvē. Ja esi izlēmusi kaut ko kardināli mainīt, neapmulsti un droši ej uz priekšu. Septembrī tev precību piedāvājumu izteiks cilvēks, ar kuru tu sapņojis saistīt savu dzīvi. Mēneša beigās sievietei Lauvai gaidāmi lietišķi komandējumi ārzemēs. Ja ir iespēja, tad iepriekš savāc visus nepieciešamos dokumentus kontrakta noslēgšanai.

 

Septembra horoskops vīrietim Lauvam prognozē panākumus daudzās lietās, taču – lai tos gūtu, nāksies iziet cauri daudziem pārbaudījumiem. Tev par godu skanēs fanfaras, ja nepārkāpsi zināmu robežu saskarsmē ar citiem cilvēkiem. Septembrī uz Lauvas pleciem uzgulsies rūpes par vecākajiem ģimenes locekļiem.

 

Jaunava

2018.gada septembra horoskops Jaunavai prognozē teicamu mēnesi, kad dzīvē īstenosies daudzi plāni, bet attiecības ar tuvajiem cilvēkiem būs harmoniskas. Šķiet, ko gan vēl vairāk vēlēties, par ko sapņot? Galvenais -septembrī rūpīgi kontrolē visas lietas. Sākas absolūti jauns posms Jaunavas dzīvē, tāpēc nevajag palaist garām iespēju kļūt par laimīgu personību.

 

Septembra horoskops sievietei Jaunavai iesaka samazināt lietišķo aktivitāti, jo tava pārmērīgā centība darbā var slikti ietekmēt gala rezultātu. Veiksmīgs mēnesis pirkumiem un braucieniem, kā arī, lai izveidotu kontaktus ar tāliem radiniekiem. Septembrī Jaunavai būs jārisina sadzīves un saimniecības problēmas. Personiskajā dzīvē viss atkarīgs no tevis, nevis no apstākļiem, kādi ir izveidojušies.

 

Septembrī vīrietim Jaunavai iesaka būt stipram garā un neatteikties no ietekmīgu cilvēku palīdzības. Pat tad, ja esi pārliecināts par sevi, daudzus darbus nav iespējams atrisināt vienam pašam. Naudai patīk, ka to skaita, tāpēc izveido budžetu nākotnei. Mīlestības jomā situācija septembrī būs nenoteikta, taču izdarīt pārsteidzīgus secinājumus vēl ir pāragri. Galvenais, ka tevi mīl un uzticas, bet tam ir liela vērtība.

 

Svari

2018.gada septembris Svariem prognozē optimisma un darba prieka pilnu mēnesi. Tu pats brīnīsies, cik enerģisks un nenogurdināms esi savos centienos. Septembrī Svari viegli atradīs izeju no jebkuras situācijas bez draugu palīdzības. Mīlestībā tev ir jāizdara izvēle starp vairākiem partneriem, tāpēc 2018.gadā ieklausies savā sirdī. Svari var plānot braucienus uz ārzemēs vai doties tūrē pa Latviju. Lai gan arī tad, ja aprobežosies ar atpūtu pie dabas, tas dāvās daudz patīkamu iespaidu.

 

Septembra horoskops sievietēm Svariem iesaka pozitīvāk skatīties uz pasauli, citādi visu šo mēnesi tu novāļāsies gultā depresīvā noskaņojumā. Apkārt būs tik daudz interesantu notikumu, spilgtu pasākumu un jaunu cilvēku, ka nav piedodams, ja Svari tos palaidīs garām. Septembrī tev jāiziet no snauduļošanas režīma un steidzami jāiesaistās aktīvā darbā.

 

Septembra horoskops vīriešiem Svariem iesaka meklēt domubiedrus, īpaši, ja esi orientējies uz karjeras kāpumu. Ar personiskām problēmām tev palīdzēs tikt galā tuvs draugs, tāpēc pilnībā viņam uzticies. Septembra beigās Svarus gaida negaidīta paaugstināšana amatā un ienākumu pieaugums.

 

Skorpions

2018.gada septembra horoskops Skorpionam sola mēnesi, kurā būs gan vilšanās, gan augstas balvas. Pats izlem, kā un ar ko sadarboties, lai pēc tam nebūtu jānožēlo notikušais. Skorpionam septembrī nāksies par daudzām kļūdām samaksāt gan morāli, gan finansiāli. Ja ir vēlēšanās nodarboties ar labdarību, tad 2018.gadā šī nodarbe nostiprinās tavu autoritāti.

 

Septembra horoskops sievietei Skorpionam būt labsirdīgākai un patiesākai ar cilvēkiem. Neaizmirsti tos, kas tev palīdzēja un izpestīja no sarežģītām situācijām. Naudu tev labāk ekonomēt, nevis tērēt nevajadzīgiem niekiem. Septembrī sievietei Skorpionam labāk atturēties no tāliem braucieniem un vieglprātīgiem sakariem. Mēneša beigās gaidāms negaidīts pārsteigums – viesu ierašanās no tālienes vai tikšanās ar pirmo mīlestību.

 

Septembra horoskops vīrietim Skorpionam silti iesaka salīgt mieru ar tiem, ar kuriem viņam bijis ilgstošs strīds. Nekrāj aizvainojumus un dusmas, citādi nopietni saslimsi. Septembrī Skorpionu gaida diži darbi, mācības, pārcelšanās un pat kāpšana kalnos. Galvenais – visā saglabā mēra sajūtu un piesardzību, nevis riskē ar savu veselību un stāvokli.

 

Strēlnieks

Septembra sākumā Strēlniekam vajag mazāk strādāt un vairāk atpūsties. Izmanto atslābināšanās seansus, lai atjaunotu spēkus un enerģiju. Pēc pilnvērtīgas atpūtas Strēlnieks atkal sparīgi nodosies darbam un ieplānos jaunas lietas. Septembrī tev parādīsies papildu piepelnīšanās iespējas. Iespējams, peļņa nebūs liela, taču izredzes uzlabot materiālo stāvokli būs acīmredzamas. Reāli novērtē savus spēkus, lai tie pietiktu pat sīkumiem. Atceries, kas augstu uzlido, sāpīgi krīt.

 

Septembra horoskops Strēlniekam prognozē paaugstinājumu amatā un algas pieaugumu. Tas attiecas uz tiem, kas ne vienu gadu vien strādā uzņēmumā un ir parādījis sevi kā godprātīgs darbinieks. Strēlnieks uz laiku apjuks no pārsteidzošajiem panākumiem profesionālajā sfērā. Bet tu taču to esi pelnījis, vai ne? Septembrī arī uzņēmēji “būs zirgā”. Strēlnieka ienākumi būtiski pārsniegs izdevumus, bet izvirzītie mērķi sāks palēnām, bet īstenoties. Esi piesardzīgs, parakstot dokumentus, citādi septembrī radīsies problēmas ar likumdošanas orgāniem. Strēlnieks septembrī nolems saknē pārveidot dzīvi un nomainīs dzīves vietu, pārceļoties uz citu pilsētu vai valsti.

 

Mežāzis

2018.gada septembra horoskops Mežāzim sola interesantu mēnesi, kurā gaidāmi piedzīvojumi, tikšanās un braucieni. Tu būsi zinātkārs kā nekad, tāpēc tieksies uz augšu – uz uzvarām un panākumiem. Personiskajā dzīvē Mežāzi paredzamas liktenīgas pārmaiņas. Septembrī tu iepazīsies ar cilvēku, kura dēļ izlemsi mainīt savus paradumus un uzskatus par attiecībām.

 

Septembra horoskops sievietei Mežāzim iesaka ieviest jaunus draugus, bet lietišķajā sfērā atrast uzticamus kompanjonus. Tu gribēsi, lai tev pievērš pastiprinātu uzmanību, lai iekarotu vajadzīgo cilvēku uzticību un labvēlību. Sievietei Mežāzim vajag izdarīt secinājumus, lai turpmāk nepieļautu kļūdas. Citādi liktenis nostādīs tevi tādā strupceļā, no kura vienai pašai būs grūti izkļūt.

 

Septembra horoskops vīrietim Mežāzim iesaka veltīt uzmanību mājas pavarda labiekārtošanai. Tuvi cilvēki gaida no tevis iniciatīvu, tāpēc neliec viņiem vilties savā rīcībā un vārdos. Ja ar finansēm viss izveidosies labvēlīgi, tad septembrī atvēli daļu līdzekļu garderobes un tēla atjaunošanai. Mežāzim septembrī vajag parūpēties par bērnu un tuvinieku veselību.

 

Ūdensvīrs

2018.gada septembra horoskops Ūdensvīram prognozē tik spilgtu un neaizmirstamu mēnesi, ka viņu pašu pārsteigs pārmaiņas dzīvē. Tev nāksies daudz ceļot, komunicēt ar jauniem cilvēkiem un pat nodarboties ar zinātniski pētniecisko darbību. Radošie Ūdensvīri septembrī sāks radīt tādas lietas, kas kļūs populāras un pieprasītas. Tikai nevajag pieņemt sasteigtus lēmumus, īpaši mīlestības jomā.

 

Septembra horoskops sievietei Ūdensvīram iesaka pārskatīt savus paradumus, principus un raksturu. Ja tu nemainīsies, tad tavā ceļā turpinās rasties problēmas un pārpratumi. Sievietei Ūdensvīram septembrī vajag virzīties uz izvirzīto mērķi mierīgi un nesteidzīgi. Citādi tu palaidīsi garām pašu svarīgāko un nepārdomāti šķirsies ar cienījamiem cilvēkiem.

 

Septembra horoskops vīrietim Ūdensvīram prognozē nopietnas nepatikšanas darba jomā. Tu pat vari zaudēt lielu naudas summu, ja iepriekš nenodrošināsies un nepārdomāsi visu līdz sīkumiem. Septembrī vīrietis Ūdensvīrs nedrīkst ņemt kredītu bankā vai aizņemties naudu pat no tuviem cilvēkiem. Atdot naudu 2018.gadā būs grūti, tāpēc neriskē.

 

Zivis

2018.gada septembra horoskops Zivīm paredz mainīgu noskaņojumu, kas ietekmēs notikumu gaitu un kardināli mainīs dzīvi. Pienācis laiks uzcītīgi strādāt, nevis lidināties mākoņos un sapņot par neiespējamo. Ja Zivis septembrī gribēs paaugstināt savu autoritāti kolēģu un draugu acīs, tad nevajag noslēgties sevī. 2018.gadā vari slēgt darījumus, parakstīt ilgtermiņa kontraktus un sākt savu uzņēmējdarbību.

 

Septembra horoskops sievietēm Zivīm iesaka mazāk domāt par problēmām, kas jau sen palikušas pagātnē. Tavos spēkos nav pagriezt laiku atpakaļ un kaut ko mainīt. Finanšu ziņā viss būs labi, ja septembrī tu nopietni ķersies klāt pie steidzamām lietām. 2018.gadā Zivīm vajag pievērst uzmanību savai iekšējai pasaulei un izkāpt no komforta zonas, kuru pašas sev izveidojušas.

 

Septembra horoskops vīriešiem Zivīm iesaka vairāk ieklausīties savās sajūtās, nevis apkārtējo cilvēku padomos. Protams, ignorēt nevienu nevajag, taču centies izrādīt pašpietiekamību un tieksmi pēc skaistuma. Personiskajā dzīvē vīrietis Zivis septembrī var nonākt saskarsmē ar savtīgu dāmu. Esi uzmanīgs un velti nešķērdē naudu.

 

Sagatavots pēc “Astroruk”

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

spicka

Strādāt jau gribētu,būtu tikai iespēja...

pirms 2 gadiem, 2018.08.23 21:20

Interesanti