Tuvojas oktobra Pilnmēness. Kāds tas būs, prognozē astrologi

Pilnmēness ir enerģētiski spēcīgs laiks, un 24. oktobrī tas īpaši skaudri liks sastapties ar savām bailēm. Un sava rakstura tumšākajām pusēm.

Tomēr tas dāvās arī daudz jaunas enerģijas, lai veikti ilgi plānotas pārmaiņas. Tās padosies tik labi kā vēl nekad, ja spēsi pārvarēt bailes un iziet ārpus komforta zonas un apslāpēt savas negatīvās iezīmes

Auns
Pilnmēness izgaismos tavu drūmo pusi. Tu, iespējams, bez iemesla dusmosies uz visiem un pat visu. Centies vismaz pamatot savus iebildumus!

Vērsis
Šis Pilnmēness īpaši pasvītros tavu spītīgumu. Atgādini sev, ka reizēm neliels kompromiss var likt pamatu lieliem panākumiem. Visa pasaule negriežas ap tevi. Tavi tuvinieki ir pelnījuši, lai tu reizēm piekristu kompromisam.

Dvīņi
Pilnmēness izcels tavu neizlēmīgo pusi. Mēģinot iet uz priekšu un tikt galā ar jaunām situācijām, tev būs grūti pieņemt lēmumus.

Vēzis
Pilnmēness Vēzī radīs nedrošības sajūtu. Šķietami viss un visi būs pret tevi! Un tikai tāpēc, ka kāds izteicies nedaudz skarbāk. Bet tas nenozīmē, ka šis cilvēks būtu noskaņots pret tevi negatīvi.

Lauva
Pilnmēness rādīs Lauvu vēl augstprātīgākā gaismā nekā citkārt. Lauvam jāmācās reizēm likt citu cilvēku intereses augstāk par savējām, lai atrastu līdzsvaru, kad runa ir par tavu ego.

Jaunava
Pilnmēness akcentēs tavu noslieksmi veikt virsstundu darbu. No šīs īpašības jātiek vaļā, lai novērstu izdegšanu un spēku izsīkumu.

Svari
Pilnmēness uzvērs tavu žēluma sajūtu pašam pret sevi. No šīs īpašības apkārtējie jau noguruši!
Centies valdīt pār savām emcijām. Protams, tu varbūt patiešām jūties slikti, vēlies pārmaiņas, bet neko nedari, lai tās īstenotu!

Skorpions
Pilnmēness izcels tavu alkatību un greizsirdību. Tu skatīsies, kas ir citiem un kā nav tev. Un vajadzētu izvairīties no nepamatotas greizsirdības, jo, kā zināms, tā izraisa tikai … pamatotu greizsirdību.

Strēlnieks
Šis Pilnmēness atgādinās par tavu nepacietību. Parasti tu šo savu īpašību veiksmīgi kontrolē, bet šoreiz var neizdoties. Centies nesagādāt sāpes tiem, kuri par tevi rūpējas!

Mežāzis
Pilnmēness uzsvērs tavu negatīvo domāšanu. Tu gaidīsi, ka notiks ļaunākais, un tam arī gatavosies. Tomēr bez iemesla tā nevajadzētu rīkoties. Un šoreiz iemesla tiešām nebūs.

Ūdensvīrs
Pilnmēness liks tev bēgt no savām emocijām. Tu gatavojies noslēpties pat pats no savām jūtām. Tomēr tu nevari slēpties mūžīgi – tās vienalga tā vai citādi izpaudīsies.

Zivis
Pilnmēness padarīs tevi bailīgu. Lai gan patiesībā būtu iemesls justies mierīgam un pasargātam, tu turpini baidīties un slēpties! Nedari tā.

Avots: “Brainum”

Pievieno komentāru

Interesanti