Ūdens palīdz mācīties 8

Pavasaris nozīmē eksāmenu laika tuvošanos izglītības iestādēs. Vēl var paspēt apgūt nepieciešamo. Andrašs Fazekašs, kuru pazīstam kā Latvijai piemērotu vīnogu šķirņu radītāju un dabas draugu, "Dzirkstelei" atklāj vienu savu noslēpumu. Viņš praksē ir pārliecinājies par ūdens kā informācijas nesēja mistisko spēku.

"Izmantojot lēzenā, neglazētā māla traukā ielietu akas ūdeni, es divos mēnešos apguvu trīs dziesmas spāņu valodā. To darīju "caur ūdeni" - skanēja kompaktdisks un es klausījos mūziku, stāvot kājās un roku pirkstu galus iegremdējot ūdens bļodā. Ja to dara sēdus stāvoklī, jēgas nebūs. Ļoti svarīga ir pareiza māla trauka izvēle. Jo vienkāršākas apstrādes tas ir, jo labāk. Māls sader ar ūdeni. Pietiks ar litru ūdens, kas ir tīrs, smelts no avota vai akas. Krāna ūdens neder," stāsta A.Fazekašs.

 

Viņš skaidro, ka šādā veidā cilvēks uzņem informāciju ar ūdens starpniecību - pateiktais vārds ir kā šifrs ūdenim, ko tas tālāk nodod cilvēka smadzenēm. Ūdens informāciju uzņem un tālāk sāk raidīt aptuveni desmit minūšu laikā, stāsta A.Fazekašs. Klausoties "caur ūdeni", cilvēks it kā saplūst ar raidīto informāciju.

 

"Tā var mācīties ne tikai dziedāt. Tā var arī apgūt jebkuru mācību priekšmetu. Piemēram, kāds skaidro vai lasa priekšā un otrs "caur ūdeni" klausās," saka A.Fazekašs.

 

Viņš bilst, ka ar ūdens starpniecību mātes var palīdzēt bērniem ieklausīties dzīves gudrās pamācībās. Piemēram, bērnu mazgājot.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

neticiet

viņš ir šarlatāns, melis, lielībnieks. Tas viss sen jau ir atklāts, cilvēks iestrēdzis bērnībā, Visas receptes, ko viņš pasniedz kā savas, ir nozagtas no zinātnes atklājumiem.

pirms 10 gadiem, 2010.03.08 12:56

Soņa

Vēl viens Fazekašs strādā Gulbenes autobusā,tam arī vajadzētu galvu paturēt ūdenī,jo no bankas jau izbrāķeja.

pirms 11 gadiem, 2009.04.03 16:34

murgs

Būtu nu Fazekašs izbeidzis padarīt sevi smieklīgu citu acīs! Varbūt, lai iemērc ūdenī arī galvu un mazliet atvēsinās! Tā vien šķiet, ka šajā laikā, kad cilvēki ir nomākti, dažādi viedie un "gaišie reģi" neskoposies ar padomiem. Iespējams, ka Fazekašam ir arī kāds šāds talants, tomēr cilvēkam vajadzētu nepadarīt sevi smieklīgu.Pāris mēnešos un pat vēl ātrāk ikviens no mums spētu iemācīties trīs dziesmas spāņu, vai kādā citā valodā.

pirms 11 gadiem, 2009.04.02 09:40

Andraš!

Vai ir iespējams mīlas objektu uzrunāt un piesaistīt caur ūdeni?

pirms 11 gadiem, 2009.04.01 17:58

Interesanti