Interesenti piedalās praktisko nodarbību ciklā "Daba mums, mēs dabā" 3

Lejasciema vidusskola organizē 4 lekciju un praktisko nodarbību ciklu “Daba mums, mēs dabā”, lai papildinātu zināšanas par Latvijas dabas bagātībām un kā tās izmantot ikdienā, kā būt harmonijā ar dabu. Nodarbības vada farmaceite un veselīga dzīvesveida popularizētāja Agrita Gailīte. Par to Gulbenes novada pašvaldības mājaslapā informē sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa.

"Pirmajā tikšanās reizē 23.novembrī farmaceite interesentus iepazīstināja ar dažādu ārstniecības augu drogu izmantošanu ikdienā, skaidrojot, kas ir uzlējums, novārījums un tinktūra, kādas tējas ieteicamas atbilstošu cilvēka orgānu darbības uzlabošanai, kā vākt tējas un visbeidzot – kā draudzēties ar dabu," stāsta J.Igaviņa.

Nodarbību apmeklētāji ar interesi uzklausīja A.Gailītes ieteikumus veselīgam dzīvesveidam un saņēma atbildes uz saviem jautājumiem.

Nākamās nodarbības notiks 30.novembrī, 7. un 14.decembrī pulksten 18:00 Lejasciema kultūras namā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

patika :)

Ļoti zinoša un dzīves-gudra lektore. Jauki, ka skola organizē un izglīto sabiedrību! .... un arī Agritas tēja un "Ozolu" maize bija vietā un laikā.

pirms 5 gadiem, 2015.11.25 12:14

Līga

Jā, tiešām ļoti noderīgs un jauks pasākums bija. Iesaku visiem apmeklēt arī nākošos šāda veida pasākumus kultūras namā; būsit tikai ieguvēji.

pirms 5 gadiem, 2015.11.25 16:31

lasītāja

Uz lekcijām var doties arī interesenti no Gulbenes?

pirms 5 gadiem, 2015.11.26 19:33

Kultūra un izklaide