Invalīdiem rīko pasākumu 1

Pirmdien, 19.februārī, pulksten 10.00 Gulbenes novada invalīdu biedrības telpās biedrības biedri tiek aicināti uz pasākumu “Jautrie un asprātīgie”.

“Līdzi ņemiet labu garastāvokli un vēlmi padarboties. Pasākumā plānotas dažādas prāta spēles, prāta atrakcijas, atjautības uzdevumi, būs jāievingrina balss dziedāšanā. Pasākums būs interesants, bet visu pilnībā iepriekš negribētos atklāt. Būs tēja, kafija un pīrādziņi,” informē invalīdu biedrības priekšsēdētājs Pēteris Kozlovskis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Aija

Labdien! Varbūt ne par tēmu,bet tomēr. Meklējam kārtīgu,akurātu sievieti,kas varētu dzīvot uz vietas visu laiku un apkopt vecu,gandrīz neredzīgu māmiņu. Nav jau slikti arī pie meitas,bet viņa tik ļoti kāro dzīvot savā mājiņā,kur palika gan sunītis un kaķītis,ko baro kaimiņi. Mammīte ir laipna un mīļa,viņai tikai nav ar ko parunāties. Darba pienākumi būtu-izkurināt māju,sagatavot ēst,aiziet uz veikalu un aptieku. Ja ir vēlēšanās,tad pie mājas vienmēr var atrast kādu darbiņu. Pavasarī var iekopt dārziņu un izaudzēt visu,kas aug. Galvenais tagad atrast tādu cilvēciņu,kas varbūt nonācis dzīves grūtībās un paveras iespēja darīt šādu darbiņu. Ja tiešăm rodas interese palīdzēt,tad lūgums zvanīt-28388536. Tāpat pie meitas viņa cauru dienu ir viena. Un tad jau visādas domas nāk prātā. Visgrūtāk viņai samierināties ar to,ka iztaisīja acij operāciju pa savu naudu,bet pilnīgi bez rezultātiem. Skumji ka tā.

pirms 2 gadiem, 2018.02.14 09:50

Kultūra un izklaide