Īpaša satikšanās Alūksnē

15.aprīlī pulksten 17.00 uz Alūksnes Kultūras centra skatuves satiksies leģendārā latviešu grupa “Autobuss debesīs” un izcilais Valsts kamerorķestris “Sinfonietta Rīga” diriģenta Normunda Šnē vadībā.


Grupa “Autobuss debesīs” pēc ilgāka pārtraukuma atjaunojis savu darbību un 15.aprīlī kopā ar kamerorķestri “Sinfonietta Rīga” un diriģentu Normunda Šnē ekskluzīvā un skaistā koncertā iepriecinās mūzikas cienītājus Alūksnē ar labi pazīstamām un tautā iemīļotām komponista Imanta Kalniņa melodijām.


Programmā gaidāmi arī vairāki īpaši atskaņojumi un līdztekus populārām dziesmām skanēs arī grupas “Autobuss debesīs” dalībnieka Kārļa Auzāna oriģinālmūzika.


“Autobuss debesīs” ir viena no 21.gadsimta sākuma populārākajām latviešu grupām, kuras solists ir slavenā komponista Imanta Kalniņā dēls Marts Kristians Kalniņš. Imanta Kalniņa vēsmas nenoliedzami arī ir ietekmējušas grupas skanējumu, un tas ir rezultējies vairākos Latvijas mēroga apbalvojumos un klausītāju iemīlētās dziesmās.


Valsts kamerorķestra “Sinfonietta Rīga” mākslinieciskais vadītājs un galvenais diriģents jau kopš orķestra dibināšanas 2006.gadā ir Normunds Šnē. Šo orķestri raksturo izcila un daudzveidīga koncertdarbība visā pasaulē, kas ir novērtēta ar neskaitāmām balvām, ieskaitot prestižo “Grammy” apbalvojumu.


Biļetes nopērkamas visās “Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī internetā.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide