Izdevniecībā “Latvijas mediji” klajā nācis Dzintras Šulces romāns “Caurvējš” + konkurss

Lai atlaistu pagātni, jāatrisina tās noslēpumi.

Ranta veiksmīgi sapelnījusi naudu, atgriezusies mājās, lai kopā ar brāli beidzot sāktu saimniekot pēc savām iecerēm. Rantai nekad nav bijis ideālu vecāku, gadiem ilgi viņa samierinājusies ar slepenas mīļākās lomu, klusībā glabājot sapni par īstu ģimeni.
Nu Rantai jāatgriežas bērnības vasarās Āgenskalnā, jāatdzīvina atmiņas par pirmo mīlestību. Viņu aicina, viņa liktenīgi piekrīt.
Vara, nauda un popularitāte. Līdzcietība, godīgums, jūtas, aprēķins un nodevība. Ko izvēlēties, ko paturēt, ko aizstāvēt?
Rakstniece Monika Zīle par grāmatu raksta: “Mīlestība ir viena šīs grāmatas nots, kas ilgi nespēj saņemt drosmi kļūt par galveno kādas jaunas sievietes dzīves melodijā. Līdztekus tai romānā skan nopietns brīdinājums nesekot apšaubāmiem garīgiem skolotājiem, kuri citu dvēseliskos mijkrēšļus izmanto ne vien savu maku pildīšanai, bet arī noziedzīgiem mērķiem.”

Atbildi pareizi... un, iespējams, laimēsi Dzintras Šulces grāmatu “Caurvējš”.

1. Kā sauc izdevniecību, ko 1992.gadā Baldonē izveido Dzintra Šulce?
a) “Junda”,
b) “Unda”,
c) “Anda”.

2. Kāda ir rakstnieces Dzintras Šulces profesija?
a) meteoroloģijas inženiere,
b) metodoloģijas inženiere,
c) metroloģijas inženiere.

3. Kāds ir Dzintras Šulces dzimtais uzvārds?
a) Ivane,
b) Avane,
c) Evane.

Sūti atbildes līdz 6.jūnijam uz e-pastu “laime@dzirkstele.lv” ar norādi “Caurvējš” (tālrunis 26415659)!

25.maija laikrakstā “Dzirkstele” izsludinātā konkursa atbildes: 1. c) apgāds “Mansards” dibināts 2004.gadā, 2. a) Lilija Dzene “Izmeklēti raksti”, 3. b) Antonijs van Lēvenhuks mikroorganismus mikroskopā pirmoreiz ieraudzīja 1676.gadā. Grāmatu “Pasaule mikrobu acīm” laimējusi Mirdza Ciekurzne. Apsveicam! Balvu var saņemt redakcijā. 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide