Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izdevniecībā top jaunas grāmatas

Vītola izdevniecībā Gulbenē šobrīd tiek iespiesti vairāki vietējo literātu darbi. Izdevniecības redaktore Ilona Vītola stāsta, ka drīzumā pie lasītājiem nonāks gulbenietes Intas Driķes dzejoļu krājums. Sagatavošanā ir arī Nadeždas Lazdas dzejoļu krājums "Īstā dzīve". Top arī papildinātais dzejnieku Ivetas Krūmiņas un Arvja Deguma dzejas kopkrājums "Es izgāju lietū", kurā abi autori dzejā sarunājas par mūžam aktuālo tēmu mīlestību. Krājumā būs arī grupas "6. jūdze"dziesmas ar abu autoru tekstiem.

"Šis darbs šobrīd tiek steigts, jo Vecgulbenes muižā būs Hardija Madzuļa un Lorijas Vudas koncerts, kurā viņi izpildīs dziesmu ar tādu pašu nosaukumu. Hardijs manam dzejolim ir uzrakstījis skaistu mūziku. Arī man būs iespēja piedalīties šajā pasākumā. Daudzi dzejas cienītāji izrādīja interesi par pirmo grāmatu, kuras vairs nav pārdošanā, tāpēc izlēmām, ka tas jāpapildina un jāizdod atkārtoti," stāsta I.Krūmiņa.

 

Savu interesentu loku gaida arī novadnieces lejasciemietes Gunas Kārkliņas grāmata "Izprast savu ceļu", kas stāsta par astroloģijas noslēpumiem.

 

Aktīvi izdevniecība šobrīd strādā arī pie Gulbenes novada jauno autoru dzejas kopkrājuma.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide