Izdod jaunu mūzikas albumu “Debess dārzos” un dodas koncerttūrē, tostarp arī uz Alūksni

Komunikācijas aģentūra “Volume” laidusi klajā skaņu ierakstu albumu “Debess dārzos”, ko iedziedājuši Ieva Kerēvica un latviešu kontrtenors Sergejs Jēgers. Vairākuma dziesmu komponists ir Madars Kalniņš, dažām arī vārdu autors. Latvijas klausītājiem būs iespēja iepazīties ar albumā iekļautajiem skaņdarbiem jau no trešdienas, 13. decembra, kad dziedātāji Ieva Kerēvica un Sergejs Jēgers dosies koncerttūrē “Debess dārzos” uz Latvijas dievnamiem un koncertzālēm, sniedzot 15 koncertu

Albums “Debess dārzos” radies, iedvesmojoties no aizvadītajā gadā uzsāktās abu dziedātāju sadarbības, kad viņi ar tāda paša nosaukuma koncertprogrammu Ziemassvētku laikā iepriecināja Latvijas iedzīvotājus ar eņģeļu balsu skanējumu. Albuma producents Niks Volmārs min: “Arī šogad aicinām ikvienu uz koncertprogrammu “Debess dārzos”, kur abi lielisko mākslinieki sniegs neaizmirstamu muzikālo baudījumu un dvēselisku mieru. Laika posmā no 13. decembra līdz 6. janvārim paviesosimies visos Latvijas reģionos – skaistākajās koncertzālēs un dievnamos, sniedzot arī vairākus koncertus Rīgā.”


Albumā iekļautas 12 dziesmas, kas raksturo ziemu, dzīves līkločus un Ziemassvētkus: “Es klusi uzziedu”, “Es ticu”, “Sētā Vēstnese”, “Kristiāna”, “No Tevis”, “Ziemassvētku roze”, “Māsa Ziema”, “Tu mazā klusā Betlēme”, “Baltas sniega pārslas”, “Tad”, “Esi man klāt”, kā arī īpašais sveiciens mūsu valstij “Maza dziesma Latvijai”, kas prezentēta jau novembrī.


Madars Kalniņš, kurš ir mūzikas autors vairākumam dziesmu, saka: “Neesmu vēl debess dārzos bijis, bet ticu, ka tur ir patiesība, mīlestība un godīgums. Tādu arī centāmies veidot šo dziesmu kompilāciju. Tā ir raiba un patiesa kā dzeņa vēders (kurš gan varētu apgalvot, ka dzeņa vēders nav patiess?), raiba kā jau visa mūsu dzīve. Neviena dziesma nav tāpat vien - lai tikai būtu. Katrai ir savs stāsts,- par Ziemassvētkiem (gan lielajiem, gan mazajiem klausītājiem) un par māsu Ziemu, par mīlestību, dzīves pārbaudījumiem un sāpēm, ticību un cerību. Ticību un cerību tam, ka patiesība un dzīvība kādreiz tomēr būs pārākas par visām grūtībām. Esmu drošs par to!”


Albums tapis sadarbojoties mūziķiem Ievai Kerēvicai, Sergejam Jēgeram, Madaram Kalniņam, Norbertam Skraucim, Artim Orubam, Raimondam Ozolam, Jānim Porietim, Ingai Sunepai, Vito Bergam un Kasparam Kurdeko.


Jau decembrī albumu būs iespēja iegādāties visā Latvijā, kā arī koncertos “Debess dārzos”, kas sāksies trešdien, 13. decembrī Rīgas Sv. Jāņa baznīcā. Alūksnes kultūras centrā koncerts "Debesu dārzos" izskanēs 26.decembrī pulksten 16.00.


Šogad koncertprogrammā “Debess Dārzos” klausītājiem būs iespēja iepazīt izcilā Latvijas kontrtenora Sergeja Jēgera pārstāvēto mūzikas žanru – senās mūzikas šedevrus, kas tiks interpretēti elektroniskā un mūsdienīgākā skanējumā.


Par īpašo sadarbību ar Ievu Kerēvicu Sergejs Jēgers uzsver: “Kā solistam dziedāt duetā - tai ir jābūt izmeklēti profesionālai sadarbībai. Turklāt izaicinājums, ka to dara vīrietis un sieviete, kā izskan viņu balsu salikums, kas mums ar Ievu reģistrā skan kā viena – tā ir unikāla sadarbība! Reti kad šāds tandēms var būt tik veiksmīgs, uz skatuves izpildot sev neraksturīgu sev mūziku. Mums tas ir izveidojies organiski un veiksmīgi. Kad mēs, dziedot, smaidam, tas nozīmē, ka mēs dziedam vienā balsī. Īsti nevar atšķirt, kurš no mums kurā brīdī ko izpilda. Tas ir īss un ļoti patīkams mirklis mūzikā – īss, bet ļoti satraucošs.”


Biļetes uz koncertiem „Debess Dārzos” iespējams iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā visā Latvijā, biļešu cenas no 10 līdz 22 eiro.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide