Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izskan dzejas vakars Stāķos

Stāķu pamatskolas zālē 12.oktobra novakarē notika dzejas vakars „Kā saulesstars sirdī krīt", kurā piedalījās trīs stāķēnietes: Vija Poļaka-Rikveile, Gunita Irbe un Daiga Kalinka (šoreiz - neklātienē).

"Imants Ilgažs izpildīja trīs Vijas dziesmas, kā arī senioru vokālais ansamblis „Sarma" Annas Mūrnieces vadībā, skanot Dairas Karoles klavieru pavadījumam, izpildīja Vijas dziesmas „Nāk rudens", „Tik Vidzemē manā", „Ar rudens rozi" un „Kādi rīti", kas ir veltījums kā pagodinājums „Sarmas" kādreizējam dziedātājam, tagad Madonas iedzīvotājam Jāzepam Romulim, kuram vasarā palika 85. Jāzeps ir „vēsturiska" figūra, tāpat kā Daira Karole - viņi ir Vijas darbu virzītāji, savulaik iedrošinot pašu dzejnieci sakārtot no pilnajām kladēm dzeju kārtīgā grāmatā un palīdzot izveidot dzejas kopojumu „Lielā grāmata". Lielu, priecīgu pārsteigumu sniedza skolēnu grupa skolotājas Sarmītes Stupānes vadībā ar „Esences" izvilkumu no Vijas grāmatām, ko ļoti atraktīvi un meistarīgi parādīja uzvedumā," stāsta Stradu pagasta kultūras darba organizatore Laura Kļaviņa.

 

Pasākuma laikā varēja par ziedojumiem iegādāties arī jauniznākušās Vijas Poļakas-Rikveiles mazā formāta dzejas grāmatiņas „Pastarītes 2010.-2012." un „Esence".

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide