Izsludina Ziemassvētku un Jaungada konkursu 1

Jau otro gadu pēc kārtas Gulbenes novada pašvaldība novada privātmāju īpašniekus, iestāžu un uzņēmumu vadītājus un darbiniekus, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotājus aicina piedalīties Ziemassvētku un Jaungada noformējuma konkursā “Sniegpārslu brīnumu radot”. Konkursa tēma ir “Svētku gaismiņas mirdz”.

Konkursa mērķis ir veidot Ziemassvētku un Jaungada noskaņu Gulbenes novada teritorijā, veicināt kvalitatīvu dekorējumu radīšanu, akcentējot ēku, logu, skatlogu, fasāžu, piegulošo teritoriju noformēšanu gan ar tradicionāliem, gan inovatīviem Ziemassvētku laikam atbilstošiem rotājumiem, kā arī rosināt novada iedzīvotāju un uzņēmēju aktīvu līdzdalību un ieinteresētību svētku noformējuma veidošanā Gulbenes novadā.

Konkursam objektus varēs pieteikt no 14. līdz 21.decembrim, nosūtot pieteikumu uz e-pastu “baiba@gulbenesdome.lv” vai darbdienās to iesniedzot Gulbenes novada domes klientu apkalpošanas centrā. Pieteiktos objektus vērtēs Gulbenes novada domes priekšsēdētāja apstiprināta komisija, kas tos vērtēs četrās kategorijās: privātmāju noformējums, daudzdzīvokļu dzīvojamo māju noformējums, uzņēmumu un citu sabiedrisko ēku noformējums, valsts un pašvaldības iestāžu, teritoriju noformējums.

Uzvarētāji katrā kategorijā tiks apbalvoti ar naudas balvām: pirmās vietas ieguvējam – 150 eiro,  otrās vietas – 100 eiro, trešās vietas – 75 eiro. Konkursa nolikumu var atrast mājaslapā “www.gulbene.lv”.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Māra (Rīgā)

Zvaigznes debesīs smaida,
tās zina to,ko tik tikko nojaušu es...
*mana pilsēta staro,mana pilsēta dzīvo!.*
Mīlestības un gaišām emocijām bagātus svētkus!

pirms 5 gadiem, 2015.12.14 13:14

Kultūra un izklaide