Izsludina zīmējumu konkursu "Smurfiņi un sports"! 2

Valmieras Kinostudija ciemosies Gulbenes kultūras centrā ar izrādi "Smurfiņi un meža olimpiāde" 24.februārī plkst. 10:30

Smurfu mežā atkal notiek olimpiskās spēles. Smurfiņi tām cītīgi gatavojas. Pilnīgi negaidot, sacensībām piesakās arī sarkanais smurfs Sārtvaidzis, kurš ir nolēmis uzvarēt ar ne visai godīgiem paņēmieniem. Līdz ar to cīņa par uzvaru smurfiņiem kļūst daudz, daudz grūtāka. Vai godīgums uzvarēs viltību, vai draudzība pārspēs visas likstas? To nāc skatīties sportiski komiskā stāstā "Smurfiņi un meža olimpiāde".

Režisors - Imants Strads, piedalās dažādu Latvijas teātru aktieri.

Biļetes iepriekšpārdošanā Gulbenes kultūras centrā

Ieeja : 3; 2 EUR

Papildus izrādei izsludinām zīmējumu konkursu "Smurfiņi un sports"! Aicinām ikvienu mazo skatītāju uzzīmēt smurfiņus sportojam. Izrādes dienā pats smurfu Paps Gulbenes kultūras centrā izvēlēsies sešus labākos zīmējumus un apbalvos tos ar īpaši sagādātām balvām no izrādes sponsora "Food Union".

Izrādes beigās trīs labākie zīmējumi tiks izlikti apskatei facebook.com un draugiem.lv sociālajās lapās, kurās visa Latvija varēs izvēlēties labāko, kurš iegūs galveno balvu, braucienu četrām personām uz zinātnes centru "Ahha" Igaunijā!

Pievieno komentāru

Komentāri 2

ieva

lidz kuram datumam tas konkurss ir un kur janosuta tas zīmējums???

pirms 4 gadiem, 2017.01.24 12:25

Izrādes dienā zīmējumi jāņem līdzi un pats smurfu Paps Gulbenes kultūras centrā izvēlēsies sešus labākos zīmējumus un apbalvos tos ar īpaši sagādātām balvām no izrādes sponsora "Food Union".

pirms 4 gadiem, 2017.01.24 14:43

Kultūra un izklaide