Izvērtē mācībās gūtās zināšanas klūdziņu pīšanā 1

Piecu nedēļu nogales Druvienas pamatskolā tikās mācību “Klūdziņu grozu darināšana” 14 dalībnieki, lai Lejasciema kultūrvēsturiskā mantojuma un tradīciju centra organizēto apmācību ietvaros apgūtu gan teorētiskās, gan praktiskās zināšanas, informē izglītojošā darba un darba ar apmeklētājiem vadītāja Dana Puidze.

Viņa stāsta, ka tika apgūta klūgu pīšanai nepieciešamo materiālu iegūšana un sagatavošana, iepazīts nepieciešamais aprīkojums un darbarīki, kā arī apgūtas groza pīšanas prasmes un dažādas klūgu pīšanas tehnikas.

"Beidzamajā nodarbībā dalībniekiem 8 stundu laikā bija jānopin klūdziņu grozs. Šī bija lieliska iespēja dalībniekiem pašiem darba procesā izvērtēt mācību laikā iegūtās teorētiskās un praktiskās zināšanas un pielietot tās praksē, patstāvīgi pinot grozus," stāsta D.Puidze.

“Pamati ir ielikti, tālāk viss pašas rokās. Darbs dara darītāju!” saka viena no mācību dalībniecēm.


Piebilstams, ka pieaugušo neformālās izglītības programma “Klūdziņu grozu darināšana” tiek realizēta ar Gulbenes novada domes finansiālu atbalstu 500 eiro. Līdzfinansējums piešķirts Gulbenes novada pieaugušo neformālās izglītības programmu konkursā.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

aiga

PRIEKS PAR CILVĒKIEM KAS CENŠAS DZĪVĒ KAUT KO LIETDERĪGU IEMĀCĪTIES .

pirms 3 gadiem, 2017.06.03 08:48

Kultūra un izklaide