Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunās grupas tiek aicinātas pieteikt dalību festivālā „BILDES 2012”

Šā gada oktobra beigās Rīgas Kongresu namā mūzikas un mākslas festivāla „BILDES 2012" ietvaros notiks koncerts, kurā tiek aicinātas uzstāties jaunās, mazpazīstamās, „Bildēs" vēl nestartējušās grupas kopprojektos ar kādu jau Latvijā zināmu mūziķi. Šāds kopprojektu koncerts pirmo reizi notika 2001. gadā, un šobrīd tas jau ir kļuvis par neatņemamu festivāla sastāvdaļu, kam raksturīgi radoši un izdomas bagāti jauno un pieredzējušo mūziķu kopīgi veidoti priekšnesumi.

Šajā koncertā jaunie mūziķi izpilda divas dziesmas. Viena no tām ir jauno izpildītāju oriģināldziesma, taču otra - jaunā aranžējumā veidota kāda „BILŽU" veterāna dziesma, ar ko kopā tā tiek arī izpildīta.  

Kopīgais mēģinājumu process un uzstāšanās festivālā ir piedzīvojums ne tikai jaunajiem izpildītājiem, bet arī jau pieredzējušiem mūziķiem. Nereti pēc veiksmīga kopprojekta izveides jaunie mūziķi un „BILŽU" veterāni kļūst par sadarbības partneriem un kopīgi uzstājas arī citos pasākumos vai, piemēram, ieraksta dziesmu un uzfilmē videoklipu.

 

Iepriekšējos gados „BILŽU" jauno grupu koncertā sevi ļoti veiksmīgi pieteica šādi kopprojekti: 2001. g. - DRIVING SOUTH & Zigmars Liepiņš, APARĀTS & Mārtiņš Brauns, DZELZS VILKS & Alis P u.c.; 2002. g. - PUTNU BALLE & Mārtiņš Freimanis, RE:PUBLIC & Ingus Ulmanis, Zane Dombrovska & Kārlis Lācis u.c.; 2003. g. - GAIN FAST & Olga Rajecka, HOSPITĀĻU IELA & Roberts Gobziņš, PARALĒLE & Raimonds Bartaševičs, HEADLIGHTS & Aigars Grāvers u.c.; 2004. g. - ASTRO`N`OUT & Horens Stalbe u.c.; 2005. g. - AK69 & Roberts Gobziņš, DAYLIGHT & Jānis Grodums, LIETOTAS MĒBELES NO HOLANDES & Adrians Kukuvass u.c., 2006.gadā - FAME & Intars Busulis, TUMORS & RĪGAS VIĻŅI u.c.; 2007. g. - WILD & Igo, SOUL E-MOTION & Viktors Lapčenoks u.c.; 2008. g. - CAMILLAS & Lauris Reiniks, MELANNA & Juris Kaukulis, Miks Dukurs & Aisha u.c.; 2009. g. - LIVIDO & Mārtiņš Freimanis, THE BLACKOUT & Liene Šomase u.c.; 2010. g. - SUNDAY JAM TOAST & Juris Kulakovs; 2011. g. - STRONG MINT & Gundars Rullis, AR BASĀM KĀJĀM & Marts Kristiāns Kalniņš u.c.

 

‘'BILŽU 2011'' Jauno grupu uzstāšanos var noskatīties: http://www.youtube.com/user/Bildes2011

 

Grupas PREDICT ģitārists Jevgenijs Mironovs: „Pateicoties festivālam „BILDES" mēs satikāmies ar talantīgo Māru Upmani-Holšteinu, ar kuru ne tikai veiksmīgi sagatavojām mūsu uzstāšanos, bet arī kļuvām labi draugi. Festivālā iespējams gūt pozitīvas emocijas, jaunus draugus, kontaktus un iespaidus. Pēc pirmās dziesmas izpildīšanas, kad Kongresu nama milzīgā zāle aplaudēja bez apstāšanas - tā bija svētlaime!"

 

AICINĀM PIETEIKT savu dalību festivālā „Bildes 2012" līdz 2012. gada 10. jūnijam!

 

Piepulcēties „Bildēm" var arī mūziķi un kolektīvi, kuri vēlas piedalīties „Bilžu" folka jauno dziesminieku, džeza un blūza koncertos.

 

Ar „BILDES 2012" jauno grupu dalībnieku atlases noteikumiem iespējams iepazīties festivāla mājaslapā www.bildes.lv

 

Grupu atlases rezultātus „BILŽU BIROJS" paziņos, nosūtot tos uz grupas kontaktpersonas e-pastu!

 

Informāciju par pieteikšanos var saņemt arī „BILŽU BIROJĀ" pa tālruņiem 67205295 un 29282866 vai e-pastu: bildes@bildes.lv.

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide