Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaungulbenē izbauda austrumu deju burvību

Austrumu deju grupa “Habibi” savā atskaites koncertā “Austrumu pērle”, kas notika Jaungulbenes tautas namā, pulcēja pilnu zāli skatītāju.

Deju grupas “Habibi” vadītāja Valda Lapiņa stāsta, ka grupas dalībnieces vēlējās sniegt atskaites koncertu, līdz ar to tika arī izlemts tādu noorganizēt. “Austrumu deju grupā “Habibi” dejo deviņas dejotājas. Visas dejotājas ir vietējās gulbenietes. Jaunākajai dejotājai ir 6 gadi, otra jaunākā ir 11 gadus veca meitene, kura bija redzējusi mūsu koncertu un kurai tik ļoti iepatikās, ka tagad arī pati dejo pie mums. Uz skatuves meitenēm šī bija pirmā tāda lielā uzstāšanās. Bija nedaudz nobijušās, bet meitenes – malači! Izturēja visu. Mūsu grupas dejotāja Natālija Gorkina uzdrošinājās dejot solo, savukārt duetu dejoja Santa Tauriņa-Lazdiņa un Gaļina Baraņņikova,” ir gandarīta “Habibi” vadītāja.

Viņa uzsver, ka koncerts bija ļoti izdevies. Zāle - pilna skatītāju.

“Es pat to nebiju gaidījusi, ņemot vērā, ka koncerts notika pagasta tautas namā. Viena skatītāja bija ieradusies pat austrumu tērpā! Viņa bija arī sarūpējusi dāvaniņas dejotājām. Cilvēkiem bija ziedi rokās. Tas bija jauki, ka cilvēki grib redzēt mūsu koncertu un atbalsta! Savām favorītēm uzdāvināt ziedus – tas patiešām ir skaisti! Par savām meitenēm esmu ļoti gandarīta. Arī citu kolektīvu vadītājas atzina, ka mums esot vēl augstāks līmenis nekā iepriekšējā koncertā. Es ar viņām lepojos! Skaists rezultāts!” par koncerta sniegumu saka V.Lapiņa.

Lai koncerts būtu krāšņāks, tajā ar saviem priekšnesumiem piedalījās arī Gulbenes tērpu teātris “Varavīksne”, vēderdeju grupa “Samia” (Upīte, Kārsava), līnijdeju grupa “Dzinteles” (Lejasciems), austrumu deju grupa “Džalila (Jaunalūksne). Tālākie ciemiņi bija austrumu deju grupa “Gūzel” no Staiceles, ko vada bijusī gulbeniete Kristīna Gančaka, kura pati kādreiz dejoja deju grupā “Habibi”. “Pasākumu vadīja Astrīda Vilciņa. Priekšnesumi bija ļoti skaisti!” uzsver V.Lapiņa.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide