Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaungulbenē notiek vietējā amatierteātra pirmizrāde

Jaungulbenes tautas namā pagājušajā sestdienā notika Jaungulbenes amatierteātra „Limuzīns” pirmizrāde „Tās dullās Paulīnes dēļ”, kas, skatītāju vārdiem izsakoties, pagāja vienā elpas vilcienā.

„Kā vienmēr šādās pašdarbības kolektīvu pirmizrādēs pagasta iedzīvotāji ir ļoti atsaucīgi skatītāji. Bija atbraukuši skatītāji arī no citiem novada pagastiem. Bija pārsteigums, ka uz pirmizrādi pēc idejām bija atbraukusi sieviešu grupa pat no Carnikavas, jo arī tur iecerēts iestudēt šo lugu. Viņas par redzēto bija sajūsmā. Viens ir iestudēt lugas, otrs – iestudēt kaut ko visiem ļoti labi zināmu un tautā populāru. Skatītājiem to ir vieglāk uztvert, nekā vēsturisko lugu tekstus,” stāsta Jaungulbenes tautas nama vadītāja un iestudējuma režisore Sarmīte Supe- Stabiņa.


Arī šajā izrādē iesaistīta aktieru grupa, kas jau spēlējusi pērn izveidotajā iestudējumā „Limuzīns Jāņu nakts krāsā”. Galvenajā – Paulīnes - lomā iejutās jaungulbeniete Anna Ceriņa, kura „Limuzīns Jāņu nakts krāsā” atveidoja Mirtas tanti. Starp citu, A.Ceriņa ir ļoti līdzīga Lilitai Bērziņai. Līzbetes lomu spēlēja Elga Apsīte, kurai ir skatuves pieredze, jo viņa Jaungulbenē teātri ir spēlējusi daudzus gadus.


„Uz skatuves esmu uzvilinājusi arī Jaungulbenes pagasta pārvaldes vadītāju Aleksandru Vasiļjevu. Viņam teātra spēlēšana labi padodas, lai gan viņš saka, ka es esot viņam sabojājusi visu dzīvi. Viņš atveidoja kaimiņu Fredi. Atšķirībā no filmas, manā iestudējumā fotogrāfa lomas atveidotājs bija jauns cilvēks, jo filmu nekopēju. Mums bija arī fantastiski dejotāji, kas dejoja Paulīnes sapņos, kuri sadejojās, satiekoties tikai pirms pāris mēnešiem,” stāsta režisore.


Ar jauno izrādi ir plānots doties arī viesizrādēs uz citiem pagastiem. Jaungulbenes amatierteātris „Limuzīns” cītīgi gatavojas arī novada amatierteātru skatei.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide