Jaungulbenietei – pirmā dzejas grāmata

“Dzejas rozes dvēselei” - tādu nosaukumu jaungulbeniete Ingrīda Zepa ir devusi savai pirmajai dzejas grāmatai, kurā visu vārsmu autore no pirmā līdz pēdējam vākam ir viņa pati. 25.martā radu, draugu un domubiedru lokā dzejniece prezentēja savu grāmatu kopā ar  mūziķi Kasparu Krastiņu no Rīgas.

Vakara gaitā skanēja daudz dzejas, dziesmu un rožu. Divas stundas pagāja pozitīvā gaisotnē. Ikviens klausītājs varēja novērtēt, ka I.Zepas dzeja ir kā dzīvā ūdens malks, kas ārstē un uzplaucē rozes ziedu ikvienā dvēselē. Šķiet, dzejniece nelaiž sev klāt nevienu sliktu domu vai sajūtu. Tieši tāpēc viņas lirikas pasaule ir garīgi vesela, stipra un gaiša.

Pēc profesija I.Zepa ir grāmatvede, dara šo darbu 15 gadus un šobrīd strādā Rīgā. Brīvo laiku viņa velta ne tikai vīram Albertam, ģimenes mājām Jaungulbenē, mātes un vecmāmiņas rūpēm, bet arī dzejai un ar tās palīdzību atrastajiem domubiedriem, draugiem. Viņa bieži dažādās Latvijas malās piedalās dzejas lasījumos kopā ar citiem dzejniekiem. Savu dzeju viņa ir publicējusi vairāku autoru kopizdevumos. Bet nu I.Zepai padomā esot jau otrā grāmata, kurā būs tikai viņas pašas dzejoļi. Arī šīs grāmatas izdošanu tāpat kā līdz šim autore ir gatava apmaksāt pati.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide