Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauniešu aktivitātes oktobrī

Oktobrī jauniešu centrs „Bāze" atklāj aktīvo darbošanās sezonu. No pirmdienas līdz sestdienai notiks dažādas aktivitātes uz kurām tiek aicināti visi interesenti.

Pirmdien uz HipHop nodarbībām plkst. 18:00 tiek aicināti bērni.  

Otrdien uz spāņu valodas nodarbībām plkst. 17:00 Terēza, brīvprātīgā no Spānijas, gaidīs visus, kam šķiet interesanta spāņu valoda, kultūra un Spānija kā valsts.

Plkst. 18:00 uz DJ nodarbībām gaidīsim ikvienu jaunieti, kam saistošas šķiet DJ aktivitātes.

Savukārt, plkst. 19:00 bungu un ģitāru nodarbības, kurās pasniedzēju lomā iejutīsies pieredzējuši mūziķi, kas uz apmācībām gaidīs ikvienu jaunieti gan bez priekšzināšanām, gan jauniešus, kuri jau apgūst šo instrumentu spēli.

 

Trešdien plkst. 18:00 tiek aicināti jaunieši uz HipHop nodarbībām.

 

Ceturtdien, ikvienam, kuram interesē kā filmēt un prasmīgi samontēt filmēto, pat bez iepriekšējām zināšanām, Terēza aicina uz video montāžas nodarbībām plkst. 17:00. Uz HipHop nodarbībām plkst. 19:00 tiek aicinātas arī lēdijas.

 

Sestdien plkst. 11:00 - Modes un dizaina nodarbības, taču plkst. 13:00 ikviens aicināts uz pirmo angļu valodas nodarbību.

 

Pēc pirmo nodarbību apmeklējumiem, iespēju robežās, aktivitāšu laiki un dienas var tikt pielāgotas jūsu vēlmēm un iespējām.

 

Kā jau katru mēnesi, tradicionāli, pirmajā mēneša sestdienā ikviens tiek aicināts uz Improvizācijas teātra kafejnīcu plkst. 18:00. Taču, tie jaunieši, kas vēlas iemācīties dažādas improvizācijas teātra metodes, iejusties improvizatora lomā, iegūt jaunus draugus un lieliski pavadīt laiku, sestdien, 6.oktobrī plkst. 14:00 tiek aicināti uz improvizācijas teātra mēģinājumu.

 

Rudenīgi sveicieni ikvienam no jauniešu centra „Bāze"!

 

Pieteikšanās un informācija: valerija.oleksa@gmail.com m.t. 26354557

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide