Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jauniešu centrs "Bāze" svin 10.gadadienu 1

Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” 24.septembrī atzīmēja savas pastāvēšanas 10.gadadienu. Par to informē Gulbenes novada jauniešu centra “Bāze” vadītāja Valērija Olekša.

"Dzimšanas dienas pasākumu kuplināja starptautiskā jauniešu apmaiņas projekta “10 forever” dalībnieki, kuru atraktīvie priekšnesumi ļāva ielūkoties Spānijas, Itālijas, Grieķijas, Lietuvas, Polijas un Slovākijas kultūrā. Muzikālus ģitārspēles sveicienus “Bāzei” nodeva gulbenietis Emīls Zučiks, bet ar dejām priecēja Balvu bērnu un jauniešu centra deju grupa “Di-dancers”. Tērpu teātris "Varavīksne" demonstrēja jaunu tērpu kolekciju. Īpašs viesis bija “ekstrasense Mirdza”, kura ieskatījās esošo un bijušo jauniešu centra „Bāze” cilvēku nākotnē. Šo īpašo sveicienu bija sagatavojis Jānis Skopans. Sveicieni bija arī no pārējiem draugiem un kolēģiem. Pasākums turpinājās ar lielo torti, fotosesiju un ballīti, kurā uzstājas grupa „Transleiteris”, spēlēja DJ Dweens un DJ Richijs," stāsta V.Olekša.

Piebilstams, ka Gulbenes novada jauniešu centrs “Bāze” nodibināts 2006.gada 9.septembrī

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kultūra un izklaide