Jauniešu jauktais koris "Bonum Cultura" sniegs rudens koncertu Zeltiņu baznīcā 1

17.oktobrī pulksten 15:00 Alūksnes novada Zeltiņu pagasta baznīcā Jauniešu jauktais koris „Bonum Cultura” (Rīga) Laura Lieldiena vadībā sniegs koncertu „Savējie sapratīs”.

Aizritējis jau gads kopš Jauniešu jauktais koris „Bonum cultura” viesojās Zeltiņu baznīcā. Šogad koris atkal vēlas sniegt emocionāli daudzveidīgu koncertu, kas paredzēts dažādām vecuma grupām. Šī veidojas jau kā tradīcija, ka katra gada oktobrī koris dodas izbraukuma koncertā uz Zeltiņiem.


Korim šis ir nozīmīgs koncerts, jo tas ir jaunās sezonas pirmais izbraukums pa Latvijas teritoriju. „Bonum cultura” pa šo laiku papildinājis savu repertuāru ar jaunām dziesmām un pilnveidojies, piedaloties dažāda līmeņa pasākumos Latvijā.


Koristi ir sajūsmā un gaida šo pasākumu ar nepacietību, jo tā ir jauna pieredze jaunajiem koristiem, emocijas un atkal tikšanās ar vietējiem iedzīvotājiem, kas kori uzņēma ar sirsnību un labiem vārdiem. Tieši tādēļ notiek ļoti intensīvi mēģinājumi, lai sagatavotos un sniegtu brīnišķīgu koncertu, kuru sniegs ne tikai dziesmas latviešu valodā, bet arī daudz eksotiskākās.


Informācija par Jauniešu jaukto kori „Bonum Cultura”


Jauniešu jauktais koris „Bonum Cultura” dibināts 2013.gada 19.septembrī, pateicoties Laurim Lieldienam. Šobrīd korī dzied 40 dziedātāji. Šī pastāvēšanas gada laikā koris sniedzis koncertus gan Rīgā, gan Francijā, arī piedalījies festivālā „Laba Daba” 2015 kopā ar perkusionistu Nilu Īli, VIII Ziemeļu un Baltijas valstu dziesmu svētki, 17. Baltijas valstu studentu dziesmu un deju svētkos „Gaudeamus”, Ziedoņdārza svētkos, uzstājies „Dziedošajās ģimenēs” atbalsot Ivetu Baumani.

„Bonum Cultura” un repertuārā ir apmēram 100 dziesmas gan latviski, gan citās valodās – lietuviešu, igauņu, latīņu, angļu, franču, afrikāņu, vācu, dāņu, norvēģu un citās.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

beļavieši

koncerts bija fantastisks Jauniešu aizrautība, muzicēšnas prierks apbrīnojami skaisti

pirms 5 gadiem, 2015.10.20 08:44

Kultūra un izklaide