Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jaunpiebalgā cildinās uzņēmumus un amatniekus no visas Latvijas

13. augustā Jaunpiebalgā norisināsies izstāde - gadatirgus Izvēlies Piebalgu!, kura ietvaros jau sesto gadu pēc kārtas tiks izvēlēti, pēc piebaldzēnu domām, labākie Latvijas pakalpojumu sniedzēji, amatnieki un mājražotāji, individuālie pārtikas ražotāji, rūpnieciskie pārtikas uzņēmumi un aizraujošākie amata prasmju demonstrētāji, kas iegūs titulu Piebalgas prece 2011. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šoreiz tiks aizsākta īpaša tradīcija - katras kategorijas uzvarētājs saņems oriģinālu atzinības zīmi - Piebalgas monētu.

„Uzskatu, ka tā ir lieliska tradīcija, cildināt tos Latvijas uzņēmumus un amatniekus, kas ir īpaši novērtēti tieši mūsu novadā. Šā gada jaunievedums - monēta - kalpos par līdzvērtīgu kvalitātes apliecinājumu jau plaši zināmajai Zaļajai karotītei. Kas zina, varbūt jau nākamgad mēs varēsim lepoties ar īpašu Piebalgas iedzīvotāju atzinības zīmi uz Latvijā ražotu preču un produktu iepakojumiem?" stāsta Jaunpiebalgas novada domes priekšsēdētājs Askolds Liedskalniņš.  

Lai izraudzītos labāko katrā kategorijā, rīta pusē tirgū rosīsies jaunpiebaldzēnu žūrija - atšķirīga gadagājuma un dažādu profesiju ļaudis svērs, mērīs, pētīs un vētīs tirgus labumus. Žūrija pievērsīs uzmanību katra uz gadatirgu atvestā produkta vai pakalpojuma oriģinalitātei, lietderīgumam un noformējumam, kā arī pircēju apkalpošanas kultūrai.

 

Uzvarētājus izvēlēsies piecās kategorijās, nominējot konkrētu laureāta ražojumu vai pakalpojumu:

 

# pakalpojumu sniedzēji;

 

# amatnieki un mājražotāji, kas ražo sadzīves priekšmetus;

 

# individuālie pārtikas ražotāji (mājražotāji);

 

# rūpnieciskie pārtikas uzņēmumi;

 

# amata prasmju demonstrējumi.

 

Piebalgas monētas dizainu veidojis metālmākslinieks Ainārs Sils. Tās aversā iestrādāta Piebalgai raksturīgā cepure - Piebalgas gardibene jeb ratene - un uzraksts „Piebalgas prece", reversā - Jaunpiebalgas novada ģerbonis un uzraksts „Jaunpiebalgas novads".

 

Balvu pasniegšana notiks svinīgā ceremonijā sestdien, 13. augustā pulksten 12.45. Metālkalējs Ainārs Sils Piebalgas monētu darinās ceremonijas laikā laureāta klātbūtnē. Visi uzvarētāji saņems arī izstādes-gadatirgus Izvēlies Piebalgu! cildinājuma rakstu Piebalgas prece 2011, kur būs norādīta nominācija, par ko saņemta balva.

 

Izstādei - gadatirgum Izvēlies Piebalgu! jau pieteikušies 120 dalībnieki. Būs no kā izvēlēties!

Uzņēmēji, amatnieki, zemnieki un tirgotāji aicināti pieteikties izstādei - gadatirgum Izvēlies Piebalgu!, sazinoties ar Anitu Šūteli, tālrunis 28606189. Sīkāka informācija www.jaunpiebalga.lv

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide