Jaunums Gulbenes novada bibliotēkā - digitālā lietotāja karte tavā telefonā

Gulbenes novada bibliotēka saviem lasītājiem piedāvā digitālās kartes. Par to informē Gulbenes novada bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Baranovska.

"Lai kļūtu par Gulbenes novada bibliotēkas digitālās kartes lietotāju, jāpārliecinās, vai esi reģistrēts bibliotēkas lasītājs. Reģistrētam bibliotēkas lasītājam ir izsniegta plastikāta lasītāja karte, kā arī ir pieejas dati elektroniskajam grāmatu katalogam. Ja vēl neesi Gulbenes novada bibliotēkā reģistrēts lasītājs, vari par tādu kļūt, aizpildot pieteikšanās FORMU elektroniski, zvanot 26180697 vai rakstot elena@gulbenesbiblioteka.lv, papildus piesakot, ka vēlies iegūt arī digitālo lietotāja karti," informē L.Baranovska.

Reģistrētie bibliotēkas lasītāji var sazināties ar bibliotēku pa e-pastu "info@gulbenesbiblioteka.lv" vai tālruni 26180697 (var sūtīt arī ziņu "WhatsApp"). Jānorāda vārds, uzvārds, bibliotēkas lasītāja kartes numurs, e-pasta adrese un tālruņa numurs, uz kuru vēlies saņemt digitālo lietotāja karti. Tiklīdz digitālā lietotāja karte būs gatava, to nosūtīs uz norādīto e-pasta adresi vai tālruņa numuru.

"Ja nezini savas lasītāja kartes numuru, noskaidro to pie bibliotekāra, sūtot vārdu, uzvārdu un personas kodu uz e-pastu: pieaugušo lasītāju apkalpošana - "elena@gulbenesbiblioteka.lv" (tālrunis 26180697), bērnu bibliotēka - "solvita@gulbenesbiblioteka.lv" (64473266)," aicina L.Baranovska.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide