Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

„Joka pēc alfabēts” pirmizrāde – jau šo sestdien!

Jau šo sestdien, 24. martā, pulksten 11:00 Latvijas Leļļu teātrī pirmizrādi piedzīvos lielo un mazo skatītāju nepacietīgi gaidītais iestudējums „Joka pēc alfabēts"! Kaut arī uz to tiek gaidīti bērni no 3 gadu vecuma, kam latviešu alfabēta 33 burtiņu apgūšana ir šī brīža aktualitāte numur viens, garlaicīgi nebūs arī tiem, kam gadu daudzreiz vairāk...

Indras Sproģes asprātīgā grāmatiņa „Joka pēc alfabēts" uzskatāma par savdabīgu fenomenu mūsdienu latviešu literatūrā. Jau tūlīt pēc izdošanas 2010. gada nogalē tā kļuva par īstu bestselleru, iekarojot visu paaudžu lasītāju sirdis. Ceļu uz grāmatas žilbinošo popularitāti spodrinājusi arī studijā „Rija" tapusī animācijas filmiņa, kurā skan Renāra Kaupera sacerētā dziesma. Izrādās, lai saistītu mazā lasītāja uzmanību, var iztikt bez zvaigžņu karu tipāžiem un sarežģītām kompjūtergrafikām: „Joka pēc alfabēts" pierāda, ka veiksmes stāsta pamatā var būt arī vienkāršība, sirds siltums un cilvēcība.  

„Joka pēc" radušies alfabēta teikumi, draiskās ilustrācijas un mīļās pasaciņas par to, kāpēc ābols cepa bumbiera čības, kā ērglim veicās ar gliemežu ģimenes fotografēšanu, kā cits citam palīdzēja dažādi dzīvnieki un pat helikopters, nu pārtapuši sirsnīgā izrādē, kuru veidojusi Leļļu teātra galvenā režisore Vija Blūzma. Grāmatiņas tēlus lellēs pārvērtusi teātra galvenā māksliniece Anita Znutiņa-Šēve, bet burtu rotaļas izspēlēs aktieri Anrijs Sirmais, Dace Vītola un Santa Didžus, uzburot visdažādākos tēlus, mazajiem pierādot, ka mācīties var būt arī viegli un jautri! Savukārt Renāra Kaupera dziesmiņu „Joka pēc alfabēts" ar autora laipnu atļauju un ieteikumu izrādes vajadzībām papildinājis un aranžējis komponists Valts Pūce.

 

Uzmanību! Lai gan biļetes uz „Joka pēc alfabēts" pirmizrādi, kā arī visām pārējām marta un aprīļa repertuārā iekļautajām izrādēm ir pilnībā izpārdotas, respektējot skatītāju lielo interesi, Leļļu teātris 18. aprīlī plkst. 18:30 piedāvā „Joka pēc alfabēts" papildizrādi. Sākta biļešu tirdzniecība arī uz maija izrādēm. Biļetes iespējams iegādāties „Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās, internetā un Leļļu teātra kasē. Biļetes cena - 6 Ls.

 

Vairāk informāciju par izrādi meklējiet www.lelluteatris.lv. Pirmskolas iestādēm, piesakot 80 cilvēku grupu (vietu skaits Mazajā zālē), iespējams apmeklēt izrādi darbadienu rītos, saņemot grupu atlaidi - interesēties administrācijā 67285418 vai info@lelluteatris.lv.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide