Joprojām var reģistrēties velosacensībām “Bānīša kauss 2018 jeb Apsteidz tvaiku”

Jau otro gadu 25.augustā Gulbenes veloklubs “VeloRīts” sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldības aģentūru “Gulbenes tūrisma un kultūrvēsturiskā mantojuma centrs” un Alūksnes novada pašvaldību organizē velosacensības “Bānīša kauss 2018 jeb Apsteidz tvaiku”, informē www.visitgulbene.lv.

Starts tiks uzsāks kopā ar Gulbenes-Alūksnes bānīti, lai finišā noskaidrotu, kas ir ātrāks – vilciens vai velobraucējs.

Šogad sacensības startēs pulksten 11:00 Alūksnes dzelzceļa stacijā (Jāņakalna ielā 52), un dalībniekiem būs jāveic 49 km garš maršruts līdz Gulbenes dzelzceļa stacijai (Dzelzceļa iela 8). Ja šī distance ir par garu, tad ikviens tiek aicināts piedalīties tautas braucienā, veicot 14 km garu distanci maršrutā Stāmeriena – Gulbene. Starts - pulksten 12:10 notiks no Stāmerienas dzelzceļa stacijas, finišējot Gulbenes dzelzceļa stacijā.

Velobraucējiem pa dažādiem ceļiem – asfalta un grants, kas vedīs caur ciemiem, gar upes krastiem un mazām takām netālu no sliežu ceļa, vajadzēs būt ātrākiem par Bānīti, kas savu ierasto ceļu veiks ar tvaika lokomotīvi “Ferdinands” priekšgalā.

Piedalīties sacensībās aicināts ikviens – profesionālis un amatieris, ģimenes un draugu kompānijas, kas ir aktīva brīvā laika pavadītāji un vēlas iepazīt Alūksnes un Gulbenes novada apkārtni neierastā veidā. Ātrākajiem velobraucējiem gan distancē Alūksne-Gulbene, gan tautas braucienā tiks sarūpētas balvas un pārsteigumi.

Dalībnieki var reģistrēties sacensībām www.velorits.lv līdz 21.augustam pulksten 23:59. Distancei no Alūksnes līdz Gulbenei var piedalīties dalībnieki no 14 gadu vecuma, bet tautas distancē – no 10 gadu vecuma. Biedrības “VeloRīts” mājas lapā arī atradīsiet sacensību nolikumu, karti un drošības noteikumiem.

Pasākumu atbalsta Gulbenes novada pašvaldība, SIA “Gulbenes-Alūksnes bānītis”, SIA “Lattelecom”, ADB “Gjensidige”, SIA “Vasks”, Alūksnes kultūras centrs, SIA “Venden” un  SIA “DMS Sfēra”.

Sacensību organizatori informē, ka pasākums tiks filmēts un fotografēts, un materiāls tiks izmantots publicitātes vajadzībām.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide