Kā dabūt vīru 90 dienās?

5.aprīlī plkst. 18.30 Gulbenes kultūras centrā notiks izrāžu apvienības „Pannas Teātris” izrāde, piedzīvojumu komēdija "Bruņota un bīstama" ar populāro aktrisi Zani Daudziņu galvenajā lomā. Izrādes aizraujošie piedzīvojumi ir kā mācību grāmata neticīgajiem, kuri domā, ka pasaulē nav īstas mīlestības, nav negaidītu satikšanos un neticamu notikumu. Tādi ir! Un tepat blakus. Vajag tikai atvērt acis uz visu apkārt.

Ja tu esi pavisam parasta, neesi redzēta uz žurnālu vākiem un kompānijās skatienu krustugunis tevi neskar, nav viegls uzdevums iet un meklēt princi baltā zirgā. Cik daudz sieviešu ir nocietinājušas savas sirdis, ikgadējos klases salidojumos klausoties draudzeņu stāstus par bērniem, vīriem un ģimenes priekiem, pašām spējot dalīties tikai par svara problēmām un karjeras izaugsmi! Ir jānāk kādam notikumam, kurš tev liek sakoncentrēt visus spēkus un visu pašapziņu cīņai par savu īsto vīrieti.

Stāsta varones vecums - vidējs, augums - standarta, raksturs - ekstremāls. Kādi ieroči viņai ir nepieciešami? Protams, binoklis un viss cits, kas padara sievieti par mednieci - džungļu sarkanā lūpu krāsa un ložu necaurlaidīgās zeķbikses.

Lai iekarotu savu iecerēto, viņa apgūst visas vīriešu valdzināšanas prasmes - sākot ar to, kas jāvelk mugurā, dodoties uz pirmo tikšanos, kā lietot ķermeņa valodu, līdz frāzēm, kuras lietot tikšanās reizē. Iesākumā viņa veic izsekošanu, upura novērošanu, izvēlas pareizo taktiku. Slepenpolicista cienīgi ierodas viņa darbavietā, lai noskaidrotu viņa vārdu. Notiek ekstremāla atzīšanās, satikšanās, līdz...

„Aiva Birbele ir ļoti precīzi trāpījusi tajā eksistenciālajā sajūtā, ka sievišķā sūtība ir jāpiepilda par katru cenu. Atšķirībā no daudzām sievietēm, kuras varbūt padodas, galvenā varone ir gatava cīnīties. Varbūt tas ir arī izrādes galvenais vēstījums - nesēdēt, neskumt, bet censties tiekties savu sapni īstenot. Lugā ir tāds skaists sauklis - nekad nevajag zaudēt cerību, nekad! Ļoti vienkārši, bet tādi uzmundrinoši vārdi, ko reizēm mēs viens otram aizmirstam pateikt,” saka Zane Daudziņa.

Režisors Juris Rijnieks izrādi raksturo kā „vienkāršu, jautru, piedzīvojumiem bagātu stāstu par sievieti, kura satiek savu īsto mīlestību. Luga ir izcila gan no dramaturģiskā, gan žanriskā viedokļa, un ceru, ka tas pilnasinīgi atspoguļosies arī izrādē. Tā būs mazliet kā šovs, lai ir jautri, skaisti, forši, emocionāli, smieklīgi un smeldzīgi vienlaikus.”

Izrādes autore Aiva Birbele un režisors J.Rijnieks savu prasmi jokot pierādījuši iepriekšējās "Pannas Teātra" izrādēs - sievietes miesas stāstā "Tāda es esmu" un komēdijā "Puse no sirds". Jaunajā izrādē autore ķērusies pie sirdslietām, lai pierādītu, ka īsta mīlestība ir iespējama. Katra sieviete ir bruņota un bīstama cīņai par savu mīlestību. Lai pagarinātās skropstas ir spārni un mākslīgie nagi kā Amora bultas, kas caururbj viscietākās sirdis! Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” un kultūras centra kasē.


Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide