Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Kad beigsies “NAV NAUDAS”?” – lekcija un diskusija Jaungulbenē

Sestdien, 30.martā, plkst. 14.00 Jaungulbenes tautas namā aicinām Gulbenes novada iedzīvotājus uz lekciju un diskusiju par tēmu “Kad beigsies “NAV NAUDAS”?”. Šī vairumam ir tabu tēma, par ko netiek runāts ikdienā un kurā apkārtējā vide mūs radina dzīvot ar saistībām un kredītiem. Brīvā gaisotnē kopā radīsim atbildes uz dažādiem jautājumiem, piemēram, ko darīt, ja nepietiek iecerētajam, strādājot par fiksētu algu, kā veiksmīgi plānot saņemto un kā atļauties lielus pirkumus bez saistībām.

Diskusija notiks sadarbībā ar projektu Arctiq – jaunu, entuziasma pilnu cilvēku komandu, kuru veido vairāku nozaru eksperti (IT, komunikācija, uztura zinātne, laika plānošana u.c.). Arctiq komandā ikvienam ir savs veiksmes, pieredzes un tikšanas-cauri-grūtībām stāsts, tādēļ viņi vēlas dažādu tēmu ietvaros tikties ar cilvēkiem Latvijas novados, jo apkārtējo vidi var mainīt, sākot ar izaugsmi sevī, un daloties labās lietās un idejās ar citiem.


Pasākuma lektors, uzņēmējs un Arctiq aizsācējs Andars Ignacs, pateicoties savai unikālajai spējai domāt ārpus ierastajām robežām un rast risinājumus arī kompleksām problēmām, vien dažu gadu laikā Latvijā ir izveidojis starptautiska mēroga IT uzņēmumu “AndIT”, to veiksmīgi pierādot arī starp pasaules līderiem savā sfērā. Andars Ignacs dalīsies personīgajā pieredzē par finansu gudru pārvaldīšanu un svarīgu principu ievērošanu, kas viņam ir palīdzējuši sasniegt mērķus, gūt panākumus biznesā, attiecībās ģimenē un draugu lokā.


Pievienojieties 30. martā plkst. 14.00 Jaungulbenes tautas namā rīkotajai lekcijai, pēc kuras brīvā gaisotnē diskusijā pie kafijas un uzkodām, ikviens varēs uzdot savus jautājumus.


Finansiāli pasākumu atbalsta Arctiq. Aicināti ir dažāda vecuma un profesiju pārstāvji, kā arī dzirdētais noderīgs būs arī jebkura vecuma jauniešiem, kas ir ceļā uz patstāvīgu, neatkarīgu dzīvi un vēlas gudri pārvaldīt savas finanses. Ieeja pasākumā bez maksas.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide