Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Kamenes” svinēs jubileju

Jaungulbenes tautas namā reizi nedēļā uz mēģinājumu pulcējas pagasta senioru ansamblis "Kamenes". Kolektīvs 24.novembrī pulksten 16.00 visus aicina uz 10 gadu jubilejas koncertu "Kamenes putenī".

Koncertā ansamblis izdziedās desmit gadu zelta dziesmas, katram gadam veltot vienu skaņdarbu. Tās būs melodijas, kas dalībniecēm ir vismīļākās.  

Uz jubilejas pasākumu "Kamenes" aicinājušas arī savus draugus: Stradu pagasta senioru ansambli "Baltābeles", Veclaicenes senioru ansamblis "Veclaicenes kvartets", Gulbenes kultūras centra senioru deju kopu "Vērdiņš", vīru vokālo ansambli "Namejs", kā arī ansambli "Latgalīte", ar kuriem šajos gados būts kopā dažādos pasākumos. Arī viesi priecēs ar savām dziesmām.

 

Ansambli "Kamenes", kurā darbojas deviņas dziedātājas, jau vairākus gadus vada Māra Mezīte.

 

"Man kā vadītājai ar "Kamenēm" nav nekādu problēmu, jo, kā tas mēdz būt, strādājot ar senioru kolektīvu, visi ir pozitīvi cilvēki. Protams, ansambļa sastāvs, ņemot vērā dalībnieču cienījamo vecumu, šajos gados ir mainījies, tomēr tā darbība nav pārtraukta. Kopš pirmā mēģinājuma tajā dzied, piemēram, Ausma Apsīte," stāsta M.Mezīte.

 

Viņa atceras, ka savulaik ierosmi par senioru ansambļa izveidi Jaungulbenes pagastā izteikusi toreizējā pagasta padomes priekšsēdētāja Saulcerīte Indričeva. Dažus mēnešus kolektīvu vadījusi Adīna Andževa. Pēc tam vadību uzņēmusies M.Mezīte. "Kamenes" regulāri piedalās pagasta senioru pasākumos, labprāt dodas ciemos pie draugiem, lai arī tos priecētu ar savu dziedājumu. Ir mērots arī tālāks ceļš, piemēram, uz Preiļiem, lai tur piedalītos Senioru svētkos. Kopīgi tiek atzīmētas arī dzimšanas dienas un svētki. Ne tikai koncertos, bet arī šādās reizēs noteikti tiek dziedāta jestrā dziesma "Deviņvīru spēks", ko var uzskatīt arī par ansambļa himnu.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide