Kārļa Lāča albums "ZIEDONIS.LĀCIS.SIEVIETES." visās Latvijas Pasta nodaļās par īpaši draudzīgu cenu

Komponista Kārļa Lāča mūzikas albums ar dzejnieka Imanta Ziedoņa vārdiem ZIEDONIS.LĀCIS.SIEVIETES. no 15.aprīļa būs nopērkams visās Latvijas Pasta nodaļās. 3.,4.un5.maijā Dailes teātra Lielajā zālē notiks īpaši koncerti ZIEDONIS.LĀCIS.SIEVIETES., kuros izskanēs visas albumā iekļautās kompozīcijas.

 

Janvārī iznāca komponista Kārļa Lāča dziesmu albums Ziedonis.Lācis.Sievietes. 13 kompozīcijas ar Imanta Ziedoņa dzeju izpilda Dailes teātra aktrises Rēzija Kalniņa, Ieva Segliņa, Ilze Ķuzule - Skrastiņa un Dārta Daneviča, dziedātājas Aija Vītoliņa, Aija Andrejeva un Jolanta Strikaite, Liepājas teātra aktrises Inese Kučinska un Agnese Jēkabsone un Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa. Par albuma vizuālo noformējumu gādāja fotogrāfs Jānis Deinats un dizainere Ingrīda Zābere, bet literatūrzinātniece un Imanta Ziedoņa rakstu sastādītāja Andra Konste projekta dalībniekiem palīdzēja izprast dziesmu tekstu nozīmi un dalījās savās pārdomās par dzejnieka daiļradi.  

Kārļa Lāča sākotnējai iniciatīvai atsaukušās ne tikai izpildītājas un mūziķi, kuri piedalījās albuma ieraksta procesā, bet arī Dailes teātra radošā komanda. Pie maijā gaidāmo koncertu idejas īstenošanas strādā Artūrs Skrastiņš, Nora Ikstena un Anna Heinrihsone. Līdzās visām 10 izpildītājām koncertos uz skatuves kāps arī īpaši veidots mūziķu sastāvs - Gints Pabērzs (saksofons), Jānis Stafeckis (kontrabass), Kaspars Zemītis (ģitāra), Artūrs Noviks (akordeons), Kaspars Grigalis un Ainis Zavackis (perkusijas). Pie klavierēm - Kārlis Lācis.

 

Albuma otrā tirāža nonāks tirdzniecībā 15.aprīlī. Visās Latvijas Pasta nodaļās albums būs pieejams par zemāko mazumtirdzniecības cenu - LVL 6.99

 

 

AIJA ANDREJEVA Ar tevi es lasīju kastaņus: Youtube saite šeit.

 

RĒZIJA KALNIŅA Nieki.Nekas: Yotube saite šeit.

 

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide