Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Katoļu draudze izsludina konkursu 1

Gulbenes katoļu draudzes jubilejas gads ir cieši saistīts ar neatkarīgās Latvijas valsts simtgadi. Draudzes mājaslapā uzsvērta šī kopsakarība, un baznīcas (Gaitnieku ielā 14) 20 gadu jubilejas sakarā ir izsludināts konkurss “Skaista ir mana Latvija, un šeit ir mana baznīca”, kurā ir aicināti piedalīties ne tikai draudzes locekļi, bet ikviens interesents.

Konkursa dalībnieki ir aicināti atspoguļot savu individuālo Latvijas valsts un Gulbenes katoļu baznīcas redzējumu visplašākajā izpratnē.

Bērni, kā uzskata draudze, vislabāk savu redzējumu varēs paust zīmējumos. Jaunieši no 13 līdz 20 gadiem tiek aicināti konkursam iesniegt savas tematiskās fotogrāfijas (katrs 1 līdz 3 attēlus personiski vai elektroniski). Pieaugušie tiek lūgti sacerēt dzeju. Šis rosinājums attiecināts uz ikvienu dzejas autoru, kurš sasniedzis pilngadību neatkarīgi no vecuma un pieredzes un kurš nav izdevis savu dzejas krājumu.

Jāiesniedz iepriekš nepublicēti dzejoļi; iesniedzot dzejoli vērtēšanai, autors uzņemas pilnu atbildību par to, ka iesniegtais ir oriģināldarbs.

Konkursa darbus (dzeju un fotogrāfijas) var sūtīt elektroniski uz e-pastu “andrstok@gmail.com” vai personīgi atnest uz baznīcu līdz 1.aprīlim. Konkursa beigās visskaistākie mākslas darbi tiks apbalvoti.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Neol

Katoļi ar savu krustnešu armīju nogalināja viss vairāk Latviešus, brālis, brāli, tēvs dēlu, dēls tēvu, lai tik izsplatītos Romas ticība. Bet tagad sludina ka mīlam visus. Kaut kā neliekas... Labāk būt pagānam

pirms 7 mēnešiem, 2018.02.21 12:48

Kultūra un izklaide