Kāzu vedēju salidojumam – 10 gadi

Gulbenes novads ir tā vieta, kur šogad jau desmito gadu pēc kārtas notiks kāzu vedēju salidojums. Šogad tam dots nosaukums "Rožu kāzas Vidzemē" un tas notiks 3. un 4.augustā.

Kāzu muzejs šajās pirmajās augusta dienās ikvienu aicina doties rožainajā ceļojumā "Pa mīlestības takām". Tikšanās un atkal redzēšanās sāksies Kāzu muzeja jaunajā mājvietā Ūdensvada ielā Gulbenē.

 

Te būs iespēja nobaudīt tradicionālo „Mīlestības Raibo zupu" un sajust Mīlas Eņģeļa pieskārienu. Varēs uzzināt daudz vērtīgu padomu kāzu un kāzu jubileju svinēšanā. Ar līdzpaņemtajiem dekoriem tiks rotātas un pušķotas kāzu mašīnas, lai dotos ceļā uz Tirzu, kur no pulksten 15.00 līdz 18.00 tiks piestāts Novada svētkos.

 

Pēc tam ceļojums turpināsies līdz Smiltenes novada Blomes pagasta lauku mājām „Donas", kur svinīgi tiks pacelts Kāzu muzeja karogs un stādītas rozes. Vakara gaitā tiks dziedātas Rožu dziesmas, dejots Desmitais pirmais valsis, izspēlētas jautras atrakcijas un konkursi, kā arī būs citas vienreizējas un neaizmirstamas aktivitātes un pārsteigumi. Pusnaktī - Brīnumu stundā - ikvienam būs iespēja darboties „Laimes darbnīcā", varēs sajaukt savu īpašo Mīlestības tēju un sajust, kā garšo Mīlestība. Tiks baudīts Mīlas dzēriens un Saldais skūpsts.

 

Pasākuma dalībniekiem mājās ir jāpadomā par kāzu mašīnas dekoru, kāzu jubilejas stāstu un idejām, kā to svinēt, kā arī par fotogrāfijām fotoizstādei "Vedēju jautrās ainiņas kāzās".

 

Visi, kas vēlas piedalīties vedēju salidojumā, tiek aicināti pieteikties un saņemt sīkāku informāciju, zvanot pa tālruni 29492964 kāzu muzeja saimniecei Vivitai (e-pasts: "kazumuzejs@inbox.lv").

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide