Komēdija “Silvija” novembrī viesosies Alūksnē un Madonā

Amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija luga “Silvija” divus piektdienas vakarus būs skatāma Ziemeļvidzemē – 9.novembrī pulksten 19.00 - Alūksnes kultūras centrā un 30.novembrī pulksten 19.00 - Madonas kultūras namā.

Izrādes režisors un aktieris Voldemārs Šoriņš komēdiju “Silvija” iestudēja 2016.gadā. Izrāde viesojusies daudzviet Latvijā un ārzemēs, saņemot brīnišķīgas skatītāju atsauksmes.

Domubiedru grupa – Aīda Ozoliņa, Evija Skulte, Dace Makovska, Ivars Puga kopā radījuši stāstu par mīlestību, ģimeni un dabas nozīmi ikdienas cilvēka dzīvē. Izrādes komponists – Valdis Zilveris, iestudējuma mākslinieks – Jānis Jansons.

Amerikāņu dramaturga Alberta Ramsdela Henrija lugas “Silvija” darbība sākas ar to, ka bankas ierēdnis Gregs sastop parkā noklīdušu suni un atved to uz mājām. Intriga slēpjas neparastā mīlas trīsstūrī starp sievu, vīru un suni. Iesākumā pieklīdenis, ko pievāc Gregs, kļūst par ģimenes katastrofu, taču beigās tieši suns palīdz saglabāt pašu svarīgāko – attiecības starp tuviem cilvēkiem.

“Silvija” ir komēdija par mīlestību un nemīlestību, par to, kā šodienas pragmatisma vilnī saglabāt jūtu pilnību, tuvību ar dabu un dzīvesprieku. Asprātīgi dialogi, absurdas situācijas un negaidīti pavērsieni – izrādē ar skumjām, bet laimīgām beigām.
Biļetes var iegādāties visās “Biļešu paradīzes” kasēs, kultūras centru kasēs un “www.bilesuparadize.lv”.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide