Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Koncerts „Rodi prieku pavasarī” Gulbenes 2. vidusskolā

Gulbenes 2. vidusskolas skolēnu līdzpārvaldes komanda „Neaizmirstules" piedalās JC „Bāze" un Gulbenes bibliotēkas rīkotajā brīvprātīgo darbu konkursā „Labais pielīp!" Tā ietvaros 21. aprīlī skolā notika pilsētas pensionāriem, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un sociālās mājas iemītniekiem veltīts koncerts.

Priekšnesumus sniedza interešu izglītības kolektīvi un skolas jaunieši, kuri neatteica ar savu talantu iepriecināt ciemiņus.

 

Gaidot viesus, konkursa komandas meitenēm - Z. Laurei, D. Kokarevičai, S. Bogačkovai, A. Mackevičai, N. Kaktiņai - bija darba pilnas rokas: bija jāizgatavo dāvaniņa katram ciemiņam, jāsarūpē cienasts, bet, pats galvenais, jārūpējas, lai koncerts noritētu, kā iecerēts.

 

Idejā par koncertu kā konkursa galveno aktivitāti radās, domājot par atvērtu skolu visiem, tāpēc nolēmām aicināt pie sevis ļaudis, kuri ikdienā paiet mūsu durvīm garām. Vēlējāmies parādīt, ka mūsu skola ir pieejama katram. Taču pati galvenā ideja bija sagādāt prieku pilsētas vecajiem ļaudīm un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Ar gandarījumu varam teikt, ka tas arī izdevās.

 

Vienā no pirmajām koncerta apmeklētāju rindām sēdēja mūsu skolas ilggadējs labdaris F. Flūga kungs. Viņš ir viens no pirmajiem, kurš mūsu pilsētā nodarbojies ar brīvprātīgo darbu, spilgts paraugs nesavtībai un pilsoniskai aktivitātei, tādēļ goda vietā vēlējāmies redzēt tieši viņu.

 

Esam pateicīgi arī pilsētas pensionāru padomei, invalīdu biedrībai un sociālās mājas pārstāvjiem par atsaucību, ierodoties uz mūsu pasākumu. M. Kušķe, pensionāru padomes vadītāja, atzina, ka „mēs ar šo aktivitāti atvērām durvis sabiedrībai", bet pēc skolas apskates piebilda - „tīri vai atkal varētu nākt strādāt uz skolu", jo redzētais gan viņu, gan citas pensionētās skolotājas patīkami pārsteidza. Runājām arī pat to, ka tuvākajā nākotnē skola pilsētas pensionārus varētu aicināt vēl uz kādu sadarbības pasākumu.

 

Tāpat sakām paldies arī tiem savu audzēkņu vectētiņiem un vecmāmiņām, kuri atsaucās „Neaizmirstuļu" aicinājumam un ieradās, lai ar gandarījumu noraudzītos savos mazajos māksliniekos. Ceram, ka ar šo koncertu vairojām labā laika un pirmssvētku noskaņu radīto labo omu. Pārliecinājāmies, ka prieks rada prieku, smaids - smaidu un ka ir tik patīkami veikt labus darbus. Mums tiešām „labais pielipa"!

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide