Koncertuzvedums Alūksnē

30.aprīlī (svētdiena) plkst.17.00 Alūksnē viesosies lieliskais ģitārists Kaspars Zemītis, Agra Daņiļeviča deju skolas "Dzirnas" dejotāji un stīgu kvartets koncertuzvedumā "Dejas ar stīgām"!

“Es mūzikā vairāk jūtos kā domātājs, kas tehniski sarežģītos skaņdarbos meklē un atklāj arvien jaunas nianses,” saka Kaspars Zemītis – viens no izcilākajiem akustiskās ģitāras spēles meistariem Latvijā. Viņš ir daudzpusīgs un pieprasīts mūziķis, kas sadarbojas ar Latvijas labākajiem māksliniekiem.


“Tā būs mūzikas un dejas saspēle. Tiks izdejotas un izspēlētas sāpes, smeldze, apjukums, prieks un mīlestība. Pieskaršanās dažādām emociju stīgām - no maiguma līdz kaislei, no prāta līdz neprātam.”


Šajā programmā apvienojas deju skolas “Dzirnas” dejotāji horeogrāfa Agra Daņiļeviča vadībā un dažādos stilos pieredzējušais ģitārspēles meistars un komponists Kaspars Zemītis, kā arī skanējumu kuplinās stīgu kvarteta spēle.


Šo koncertprogrammu caurvij dažādos laikos un dažādiem sastāviem tapušas Kaspara Zemīša kompozīcijas, kā arī viņa veidotas citu autoru skaņdarbu aranžijas.


Savulaik Kaspars ir bijis leģendārās grupas “Time After Time dalībnieks, viņa skatuves partneru vidū ir dziedātāji – Intars Busulis, Daumants Kalniņš, Linda Leen, Renārs Kaupers... Jau vairākus gadus viņu vieno arī sadarbība ar Valsts Akadēmisko kori “Latvija” un diriģentu Māri Sirmo, kā arī ar Latvijas Radio kori.


Kaspars ZEMĪTIS – ģitāra

Līva PLOCIŅA – vijole

Madara GAILE – vijole

Ineta ABAKUKA – alts

Madara NORBŪTE – čells


Dejotāji:

Līga KAVACE

Kārlis BOŽS

Natālija KONDRAŠOVA

Kristaps CEĻMALNIEKS

Amanda REINHARDE


Biļešu cenas – no 5 līdz 10 eiro.

Biļetes nopērkamas – Alūksnes Kultūras centra kasē, kā arī visās "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās.

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide